Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın annesi toprağa verildi

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın annesi toprağa verildi

03.12.2015

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın annesi ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem’in kayınvalidesi Nuriye Alpaslan beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Böbrek yetmezliği nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 85 yaşında hayata gözlerini yuman Nuriye Alpaslan’ın cenazesi, bugün Cacabey Cami’nde kılınan namazın ardından Kümbetaltı mezarlığında toprağa verildi. 3 çocuk annesi Nuriye […]

cenaze

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın annesi ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem’in kayınvalidesi Nuriye Alpaslan beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
Böbrek yetmezliği nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 85 yaşında hayata gözlerini yuman Nuriye Alpaslan’ın cenazesi, bugün Cacabey Cami’nde kılınan namazın ardından Kümbetaltı mezarlığında toprağa verildi.
3 çocuk annesi Nuriye Alpaslan’ın cenazesine Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, İçişleri Bakan Yardımcısı Selami Altınok, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehirli Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Kırşehir eski Valisi olan Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başta olmak üzere bazı valiler, milletvekilleri, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

DSC_0091 copy
Nuriye Alpaslan’ın Kümbetaltı Mezarlığı’ndaki defin törenine İçişleri Bakanı Efkan Ala da iştirak etti. Mezarda dua okuyan Ala, aileye taziyelerini sundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .