Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’dan Başkan Bahçeci’ye övgü dolu sözler

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’dan Başkan Bahçeci’ye övgü dolu sözler

23.09.2018

“Ahiliğin Merkezi Kırşehir’e çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz” Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 31. Ahilik Haftası kapanış programı nedeniyle Cumartesi günü bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırşehir’e geldi. Kırşehir Belediyesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri karşıladı. Karşılama sonrasında Belediye binasında Yaşar Bahçeci’yi makamında […]


“Ahiliğin Merkezi Kırşehir’e çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz”
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 31. Ahilik Haftası kapanış programı nedeniyle Cumartesi günü bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırşehir’e geldi.
Kırşehir Belediyesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri karşıladı.
Karşılama sonrasında Belediye binasında Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay burada Belediye Şeref Defterini imzaladıktan sonra Kırşehir’e yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den bilgi aldı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sizlerin Ahilik kutlamalarına teşrifleriniz bizleri onurlandırdı. 2009 yılından bu yana Kırşehir’e yaptığı hizmetleri ile ilgili bir sunum halinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a anlattı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’da “Başkan Bahçeci’yi yapmış çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Kırşehir’ çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Kırşehir tarihi, kültürü ile kadim bir şehir. Ahiliği merkezine hak ettiği hizmetleri yapmışsınız. Kırşehir’e yapılan talepleri de en kısa zamanda gerçekleştireceğiz” dedi.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Kırşehir’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tebrik etti.
Konuşmanın ve sunum ardından Başkan Bahçeci Cumhurbaşkanı Yardımcısına yöresel hediyeler ve bir tablo takdim etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .