Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın’a Kırşehir forması

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın’a Kırşehir forması

06.08.2018

Pazar günü Kırşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın’a Kırşehir belediyesi ziyaretinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin tarafından şampiyon Kırşehir Belediyespor’un forması hediye edildi. Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret ettikten sonra AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İml Başkanı Muzaffer Aslan ve beraberindekilerle birlikte Kırşehir Belediyesi’ne geçerek, Başkan […]

Pazar günü Kırşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın’a Kırşehir belediyesi ziyaretinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin tarafından şampiyon Kırşehir Belediyespor’un forması hediye edildi.
Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret ettikten sonra AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ak Parti İml Başkanı Muzaffer Aslan ve beraberindekilerle birlikte Kırşehir Belediyesi’ne geçerek, Başkan Yaşar Bahçeci ile görüşen ve çalışmaları hakkında brifing alan Cumhurbaşkanı İbrahim Kalın’a Başkan Bahçeci, el dokuması kök boyalı seccade, Ahi Evran Külliyesi tablosu ile ceviz, pekmez ve pestilden oluşan Kırşehir yöresel ürünlerini hediye etti.
Ardından Belediye Başkanı Yaşarn Bahçeci ile Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, bu sezon şampiyon olarak 3’üncü Lig’e yükselen Kırşehir Belediyespor’un yeşil-beyazlı ve üzerinde “40 numaralı İbrahim Kalın” forması hediye edildi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Kırşehir Belediyespor’a 3. Lig’te başarılar diledi.
Öte yandan Neşet Ertaş Festivali için Kırşehir’e gelen ve Cacabey Meydanı’nda konserler veren Ferhat Göçer, Kibariye ve Zara başta olmak üzere tüm sanatçılara Kırşehir Belediyespor’un yeşil-beyazlı atkıları hediye edildi ve tüm sanatçılar yeşil-beyazlı ekibin şampiyon olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, 3. Lig’te başarılar dilediler.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .