Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Siyasi hayatımın en güzel mitingini Kırşehir’de gerçekleştirdim”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Siyasi hayatımın en güzel mitingini Kırşehir’de gerçekleştirdim”

02.02.2015

CUMA günü Kırşehir’e gelerek toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir ziyareti ve mitingine yönelik, “Siyasi hayatımın en güzel mitingini Kırşehir’de gerçekleştirdim “ diyerek, Kırşehir halkına teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜMSİAD toplantısında yaptığı bugün ki konuşmasında, şu ifadelere yer verdi: “Gönüllerdeki uhuvveti yıkamadıkça asla zafer kazanamazlar. Bizim kardeşliğimiz tüm mağdurların yegâne umut dalıdır. […]

CUMA günü Kırşehir’e gelerek toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir ziyareti ve mitingine yönelik, “Siyasi hayatımın en güzel mitingini Kırşehir’de gerçekleştirdim “ diyerek, Kırşehir halkına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜMSİAD toplantısında yaptığı bugün ki konuşmasında, şu ifadelere yer verdi:
“Gönüllerdeki uhuvveti yıkamadıkça asla zafer kazanamazlar. Bizim kardeşliğimiz tüm mağdurların yegâne umut dalıdır. Yasaklarla cezalarla kirli manşetlerle üstümüze geldiler. Ellerindeki tüm silahları kalemleri, sayfaları, ekranları yalanlarla iftiralarla kullandılar. Ama Allah’a sonsuz hamdüsenalar olsun, kardeşliğimize el uzatamadılar. İşte onun için bizim kardeşliğimiz son derece önemlidir.
SİYASİ HAYATIMIN EN MUHTEŞEM MİTİNGİNİ KIRŞEHİR’DE YAPTIM
“Büyüklerimiz güzel bir sözü var. Önce yol arkadaşı ol, sonra yola çık. Yine çok bilinen bir söz vardır, dostunu yolda tanırsın. Gidenlere, yolunu saptıranlara uğurlar olsun. Bize biz yeteriz ve bize Allah yeter. Bırakın hainler hain olmanın gereğini yapsın. Biz birbirine kenetli tuğlalar gibi yeni Türkiye mücadelesini vereceğiz. Hamdolsun Kırşehir’de siyasi hayatımda bugüne kadar yapmış olduğumuz açılışların ve mitinglerin en muhteşemini yaptık. Biz uhuvvetten muhabbetten asla taviz vermeyiz.”YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

AK HARAMILER DEN HESAP SORULACAKTIR!
Kirsehir AK haramilere gerekli cevabi 7 Haziran secimlerin de verecektir.
MHP’ yi iktidara tasiyacaktir.
7 Haziran secimlerin de aziz Turk milleti defterinizi dürecek partinizi ve sizi vizyondan kaldirarak, siyaset mezarligina gomecektir. Rusvet, yolsuzluk ve hirsizlikla elde edilen gemiciklere, villaciklara, medya organlarina kisacasi ogullarin, damatlarin ve yalaka yandas is adamlarinin butun mal varliklarina el konulacaktir !!! Tuyu bitmemis yetimlerin haklarini AK haramilere yedirmeyecegiz!!!
Yasasin aziz Turk milleti ve T. C. devleti!!!

03.02.2015, 20:41
MUSTAFA CAVDAR

Kirsehir haramilere gecit vermez cunku bir Ahi evran sehridir. Ticaret de dogrulugu durustlugu ve helal kazanci kutsamis sanatkarlarin harmanlandigi bir sehirdir.
Halk desteğini kaybeden AKP’nin sonu gelmistir. Aziz Turk milleti iyi niyetlidir, vicdanlidir ve merhametlidir ama rusvet,yolsuzluk ve hirsizlik gibi yuz kizartici sucu isleyemleri asla affetmez! Yuce Turk milleti 7 Haziran’ da AK haramileri vizyondan kaldirarak, siyaset mezarligina gomecektir.

04.02.2015, 6:57

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .