Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Kırşehir’de

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Kırşehir’de

29.01.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Cacabey Meydanı’nda Kırşehirlilere seslenecek…

 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli açılışlara katılmak üzere Kırşehir’e gelecek.

Mucur ilçesinde bulunan ‘Geycek Rüzgâr Enerji Santrali’nin açılışını gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir’e gelişinde ilk olarak Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek.
Cuma namazından sonra Kırşehir Valiliği’ni ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra saat 14.00’te Cacabey Meydanı’nda düzenlenen Toplu Açılış Töreni’ne katılarak halka hitap edecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.30’da Mucur ilçesi Geycek köyünde yapımı tamamlanan Polat Enerji Geycek Rüzgâr Enerji Santrali’nin açılışını da gerçekleştirerek ilimizden ayrılacak.
Vali Necati Şentürk ile Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e yapacağı ziyaret ile ilgili hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürürlerken, bütün Kırşehir halkını Cacabey Meydanı’ndaki toplu açılış törenine davet ettiler.
Öte yandan Kırşehirliler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı konuşmada vereceği müjdeli açıklamaları beklemeye başladılar.
2013 yılı Eylül ayında Ahilik Esnaf Bayramı törenlerine katılan dönemin Başbakanı, bugünkü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çevre yolu müjdesi verdiğini ve aradan geçen 1,5 yıla rağmen bu konuda ciddi bir çalışmanın yapılmadığını hatırlatan Kırşehirliler, hem çevre yoluyla ilgili, hem de hızlı tren yolu projesiyle ilgili somut adımların atılması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan müjde beklediklerini söylediler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .