‘‘ÇOCUKLAR SUSAR, BİZ SUSMAYACAĞIZ’’ PANELİ

‘‘ÇOCUKLAR SUSAR, BİZ SUSMAYACAĞIZ’’ PANELİ

26.11.2019

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde 25 Kasım 2019 Pazartesi günü Uzman Klink Psikolog Neşe Soysal’ın katılımıyla “Çocuklar Susar Biz Susmayacağız” paneli gerçekleştirildi. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen paneline Vali Sayın İbrahim Akın, Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve davetliler katıldı. […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde 25 Kasım 2019 Pazartesi günü Uzman Klink Psikolog Neşe Soysal’ın katılımıyla “Çocuklar Susar Biz Susmayacağız” paneli gerçekleştirildi.
Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen paneline Vali Sayın İbrahim Akın, Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve davetliler katıldı.
Yoğun bir katılımın gözlemlendiği Çocuk İstismarı paneli, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Pınar Demir, bir konuşma gerçekleştirerek çocuk istismarı konusu hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Daha sonra başlayan panelde sözü alan Uzman Klink Psikolog Neşe Soysal “Çocuklar Susar Biz Susmayacağız” başlıklı bir sunum yaptı ve istismar türleri, istismarı ortaya çıkaran bulgular, ihmaller ve bunun çocuğa etkileri, konularında ve alınacak önlemler hakkında ebeveynlere, öğretmenlere düşen sorumluluklarla ile ilgili bilgi verdi.
Panel soru-cevap ve hediye takdiminin ardından sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .