CİNGÖZ MAĞAZALARI’NDA YİNE BİR İLK

CİNGÖZ MAĞAZALARI’NDA YİNE BİR İLK

09.04.2015

Her zaman yenilikçi bir yüzle müşterilerine en iyisini sunan Cingöz Mağazaları, abiye ile gelinlik modelleri düğün sezonuna hazır…

CİNGÖZ.avi_snapshot_06.36_[2015.04.08_14.53.40] copy

KIRŞEHİR’DE yıllardır seçkin ve kaliteli marka ürünleriyle hemşehrilerine hizmet veren Cingöz Mağazaları’nda yine bir ilke imza atıldı.

Cingöz Mağazaları, müşterilerine seçkin ve kaliteli kıyafetlerle sunduğu hizmeti, gelinlik ve abiye kıyafette de sunmaya hazırlanıyor.
Kırşehir Cingöz Mağazaları, abiye kıyafet bulmakta zorlanan Kırşehirli hemşehrilerine birbirinden seçkin ve özel ürünler sunarken, gelinlik modelleriyle de gelin adaylarının model seçiminde katkıda bulunacak.
Abiye kıyafeti yanı sıra bindallı ve gelinlik ile bu sezona iddialı bir giriş yapan Cingöz Mağazaları, müşterilerine her zaman sunduğu yenilikçi hizmeti sunmaya devam ediyor.
Şehir dışına alışverişe giden genç kızları Cingöz Mağazaları’na davet ederek, kaliteli ve seçkin ürünleri görmelerini isteyen Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, düğün sezonu için Cingöz olarak özel ve renkli ürünlerle müşterilerinin hizmetine hazır olduklarını belirterek, şöyle konuştu:

CİNGÖZ.avi_snapshot_02.17_[2015.04.08_14.53.01] copy
“Bu sezon oldukça iddialıyız. Abiyenin yanı sıra nişanlık, bindallı ve gelinlik işine de girdik. Gelinlikte çok iddialıyız. Yeni revaçta olan, en güzel modellerde ve en seçkin firmalarla çalıştık. Kısmet olursa bu hafta içerisinde yeniliğimizi açıyoruz.
“İnsanların şehir dışına gitmemesi, benim tarzımda yok dememesi için, büyükşehirlere gitmemeleri için ilk önce gelsinler, baksınlar. Denesinler ve görsünler. Farkımızı fark etsinler ondan sonra karar versinler diye düşünüyoruz. Şu anda abiyede oldukça renkli, cıvıl cıvıl ürünler çok moda. Özellikle biz büyük beden de dahi canlı renkleri tercih ettik. Canlı canlı giyinsinler, insanlarımız canlı canlı olsun. Büyük beden bulmada zorlananların bu sorununu da aştık. Şık giyinsinler istiyoruz. Çok güzel mürdümler, maviler, saks maviler, sarılar, pastel tonları, somonlar çok bu yıl revaçta. Şu anda düğün sezonu için biz hazırız müşterilerimizi bekliyoruz.
“Gelinliklerde tahminen bin 500 ile 3 bin TL arası fiyatlar oluyor. Abiyelerde de 100 ile bin TL arası değişiyor. Bunun yanı sıra bindallı gruplarımız var her şey dahil çok tarz ürünler getirdik. Komple konsept bir çalışma yaptık. Burada inşallah istediğimiz doğrultuda müşterilere hitap ederiz. Müşterilerimizin görmelerinde yarar var diyoruz. Çünkü biz bu iş için 4-5 ay emek verdik, çalışma yaptık. İnşallah bu emeğimizin karşılığını da alırız.
“Gençler daha çok özellikle mini ve kloş, büyük, daha kapalı olanlar ise prenses modeli dediğimiz modellerden tercih ediyorlar. Ama daha çok mini ve kloş modelleri tercih ediyorlar. Abiye kıyafetinde şu anda ayakkabıyı düşünmüyoruz, ama gelinlikte çok güzel ayakkabılarımız var. Ama bunun yanında abiyede de birbirini tamamlayıcı unsurlardan takım olarak getirttirdiğimiz çantalarımız var. Kombinasyonu çok güzel, çok şık bir şekilde tamamladık. Kısmet olursa abiye ayakkabı işine girebiliriz. Gelinlikte klasik beyaz topuklu ayakkabılardan farklı ayakkabılar olacak.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .