“Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım”

“Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım”

07.08.2019

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öcal: “Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım” SEZON Hazırlıklarının ilk etabını Kırşehir’de Güneykent Tesisi’nde sürdüren Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öcal, “Eğer bir hedefe yürüyorsak bunu ancak birbirimize sahip çıkarak yaparız. Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım” dedi. Yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapmayı hedefleyen […]


Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öcal:
“Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım”

SEZON Hazırlıklarının ilk etabını Kırşehir’de Güneykent Tesisi’nde sürdüren Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öcal, “Eğer bir hedefe yürüyorsak bunu ancak birbirimize sahip çıkarak yaparız. Çınar ağacı gibi sağlam ve güçlü olmamız lazım” dedi.
Yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapmayı hedefleyen 2.Lig temsilcimiz Kırşehir Belediyespor, ilk etap kamp çalışmalarını Güneykent Tesisi’nde sürdürüyor.
Niğde Belediyespor’la yaptığı özel maçta 2-0 önde götürdükleri maçın yarıda kalmasından üzüntü duyduğunu ifade eden Öcal, iyi bir kadroya sahip olduklarına dikkat çekti.
Kampta harıl harıl çalışan Kırşehir Belediyespor’da takım içindeki uyum ve arkadaşlığın yüksek seviyede olması ve idmanlarda gösterilen performans teknik patron Taner Öcal’ı sevindirdi.
Günde çift idmanla ve yaptığı hazırlık maçları ile sezona hazırlanan takımda ilk günlerin zorluğunu atlatan oyuncular yoğun tempoya alıştı.
Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taner Öcal, “Kırşehir Belediyespor’a tabi ki şampiyonluk yaşamaya geldim. Ben ve oyuncularım parolayı şampiyon olarak belirledik. Geçtiğimiz gün yaptığım basın açıklamasında da söylediğim gibi Kırşehir Belediyespor takımı olarak önce sahada ne yaptığını bilen bir takım olacağız” dedi.
“GÜZEL GÜNLER İÇİN SADECE ÇALIŞACAĞIZ
VE BİRBİRİMİZE SARILACAĞIZ”
Takımla hem idman yapan, hem de idman öncesi toplantı yaparak istişare toplantısı yapan Teknik patron Taner Öcal, “Hedefimiz belli. Zor bir yola çıkıyoruz. Büyük hedefler için büyük fedakârlıklar gerekir. Bizde bu yıl her şeyimizle bu büyük hedef için çalışıyoruz. İnşallah o güzel günler için gecemizi gündüzümüze katacağız. O güzel günler için sadece çalışacağız ve birbirimize sarılacağız. Etle tırnak olacağız ki bizim bu kutlu birlikteliğimiz hedefe ulaşana kadar sarsılmadan bir çınar ağacı gibi köklü ve güçlü kalsın” dedi.
“NE OLURSA OLSUN
MÜCADELEYİ BIRAKMAYACAĞIZ”
“Herkes sahada oynanan oyundan memnun olmalı” diyen Taner Öcal, “Oyuncu gününde olmayabilir maç kaybedebilir ama kimse kötü mücadele edemez. Sahada varını ortaya koyan, her şeyi ile kazanmaya odaklanan ve mücadele eden bir takım oluşturacağız. Biz bu inancı ortaya koyacağız. Ben oyunu geride kabullenen bir takımı asla istemiyorum. Geçtiğimiz yıl bu eksiği gördüm. Oyunu kendi alanınızda kabul ederseniz hedeflerim var diyemezsiniz. Kendi oyununuzu rakibinize kabul ettireceksiniz. Ben iyi bir omurgaya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bazı mevkilerde iyi seçimler yapıp hedefe giden bir takım olacağız. Hiç kimse kariyerine şampiyonluklarla başlamadı. Bütün teknik adamlar, futbolcular şampiyon olur diye bir kural yok. Bazen çok iyi bir takımı da şampiyon yapamayabilirsiniz. Geçmişine bakarak insanlara ön yargı ile yaklaşmak doğru değil. Görmeniz ve analiz etmeniz lazım. Ben inanmadığım bir yerde olmam. Kırşehir Belediyespor’da şampiyonluğa oynayacağımıza inandığım için varım. Sizde inandığınız yerde olun ve şampiyonluğa inanıyorsanız mücadeleyi bırakmayın. Aile olun ” ifadelerini kullanarak konuşmalarını noktaladı.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .