Çifte Kumru’cu hizmete açıldı

Çifte Kumru’cu hizmete açıldı

24.07.2017

Çifte Kumru’cu, özel Çifte Kumru, İzmir Kumru, tost çeşitleri ve vitamin barı ile Kırşehir halkına hizmet vermeye başladı…

ŞEHRİMİZ Lise Caddesinde, İnşaatı devam eden Kırşehir Halk Kütüphanesi karşısında Kadir Ballı tarafından bir süre önce hizmete açılan “Çifte Kumru’cu” Kırşehirlilerin yoğun ilgisini çekiyor.
Kumru ve tost çeşitleri ile Kırşehirlilere enfes lezzetler tattırmayı amaçlayan Çifte Kumru’cu işletme sahibi Kadir Ballı, “Tüm hemşerilerimizi kaliteli, hijyenik ve ekonomik şekilde hazırladığımız menülerimizi tatmaya davet ediyoruz. Ürünlerimize göz attığımızda ise, Yüzde yüz dana eti ile yapılmış sosis, salam ve sucuk ile hazırladığımız özel “Çifte Kumru”, klasik şekilde hazırlanan “İzmir Kumru”, “Ayvalık tostu”, “Kaşarlı, Karışık, Sucuklu, Kıymalı Tost Çeşitleri”, “Taze Sıkılmış Portakal Suyu” ile eşsiz tatlar sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı helal sertifikalı olup günlük klinik testlerden geçirilmektedir, ekmeğimiz özel fırında kumru ve tost ekmeği olarak ayrıca üretilmektedir. Kırşehir’in her yerine ücretsiz paket servisimiz mevcuttur. Sipariş hattımız 213 04 44’tür. Açılmamızın üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen Kırşehirlilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık, tüm hemşerilerimize ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarken, tüm Kırşehirlileri Kumru yemeye davet ediyoruz.” diye konuştu. (HABER:BEYHAN BALLI)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .