ÇİFT KALEDE HACILAR ERCİYESSPOR MAÇININ TAKTİĞİ ÇALIŞILDI

ÇİFT KALEDE HACILAR ERCİYESSPOR MAÇININ TAKTİĞİ ÇALIŞILDI

04.04.2015

Kırşehirspor dün Güneykent Saha’sında yaptığı çift kalede, Pazar günü ligde karşılaşacağı Hacılar Erciyesspor maçının taktik provası yapıldı. Dün Güneykent Tesisi’nde yapılan idmana tüm futbolcular katılırken, ısınma hareketleri ile başlayan idman, daha sonra topla teknik çalışma ve koşular ile başlarken, Teknik Direktör Bekir Barış Cihan dün Güneykent’te yapılan çift kale maçta da uygulatacağı taktiğinin çalışmasını yaptırdı. […]

Kırşehirspor dün Güneykent Saha’sında yaptığı çift kalede, Pazar günü ligde karşılaşacağı Hacılar Erciyesspor maçının taktik provası yapıldı.
Dün Güneykent Tesisi’nde yapılan idmana tüm futbolcular katılırken, ısınma hareketleri ile başlayan idman, daha sonra topla teknik çalışma ve koşular ile başlarken, Teknik Direktör Bekir Barış Cihan dün Güneykent’te yapılan çift kale maçta da uygulatacağı taktiğinin çalışmasını yaptırdı. Cihan yapılan çift kale maçtan önce as takımı yanına çağırarak uygulayacakları taktiği ve yapacakları görevlerini bir bir anlattı.
Hedeflerinin galibiyet olduğunu defalarca tekrarlayan Cihan, Pazar günü Hacılar Erciyesspor maçına oynatacağı muhtemel onbirini kalede Serkan, defansta Yiğit, Hacı Ahmet, Eren, Gökhan, Orta sahada Murat, Furkan, Mevlüt, Rıdvan, ileri uçta ise Serkan ve Murat Çağlara’dan şekillendirdi.
Yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçı kenardan takip eden Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, futbolcularına sürekli uyarılarda bulunurken, yapılan basit hatalı paslarda oyunu durdurarak futbolculara görsel olarak uyarılarda bulunurken, doğru pas tercihlerinde daha dikkatli olmalarını istedi. Yaklaşık 1 saat süren çift kale maç Güneykent’te önce hafif tempoda koşu daha sonrada karın kası çalışmasıyla son buldu.
Dün Güneykent Saha’sında yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçı 3-2 turuncu takım kazandı. Turuncu takımın gollerini Serkan (2) ve Murat Çağlar kaydetti.
Kırşehirspor bugün Güneykent tesisinde yapacağı idmanla hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Hacılar Erciyesspor maçının hazırlıklarına tam gaz devam edecek.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .