Çiçekdağı’nda Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi

Çiçekdağı’nda Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi

15.05.2018

Çiçekdağı Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce 2018 yılı kurumlar arası Voleybol Turnuvası 24 Nisan-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. 12 takımın katılımlı ile 2 grupta oynanan müsabakalar sonunda grubunda ilk 2’ye giren takımlar yarı finale yükseldi. Final müsabakaları da oldukça çekişmeli maçlarla sona erdi. Çiçekdağı Kaymakam Vekili Nurbaki Yalçın, turnuvaya katılanlar tüm takımları […]


Çiçekdağı Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce 2018 yılı kurumlar arası Voleybol Turnuvası 24 Nisan-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.
12 takımın katılımlı ile 2 grupta oynanan müsabakalar sonunda grubunda ilk 2’ye giren takımlar yarı finale yükseldi. Final müsabakaları da oldukça çekişmeli maçlarla sona erdi.
Çiçekdağı Kaymakam Vekili Nurbaki Yalçın, turnuvaya katılanlar tüm takımları kutlayarak “İlçemizdeki kurumlar bu turnuvaya katılım sağlayarak ilçemizdeki gençlere örnek olmuşlardır. Turnuvaya katılan tüm katımları kutluyorum” dedi.
Çiçekdağı’nda gençlere spor yapma alışkanlığı kazandırmak, voleybolu sevdirmek ve yaymak amacıyla veteranlar dediğimiz orta yaş grubu sporcular centilmenliklerini ve fiziksel becerilerini ortaya koydular.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sinan Demir, “Amacımız halkımızı spor konusunda bilgilendirmek, günlük yaşantısında zindelik kazandırmak, boş zamanları spor yaparak değerlendirmeleri için bu tür organizasyonlar yaparak Çiçekdağı gençliğinin ve halkının teknoloji ve uyuşturucu bağımlılığından uzak tutarak zihinlerini fiziksel gelişimi dediğimiz algılamaya yönelik farkındalık yaratmaktır. Turnuvanın sağlıklı bir şekilde devam etmesini organize eden ve hakemlikler yapan Spor Eğitimi Uzmanı Hüseyin Tokgöz’e, hakemlerimiz Fuat Çöklü’ye, Eyüp Şahin’e, Merve Nur Şahin’e ve Tuğçe Yaylagül’e çok teşekkür ederiz” dedi.
Okulların gelecek ay yaz tatiline gireceklerini de belirten Sinan delir, anne ve babaların çocuklarını yaz okullarına göndererek, istedikleri branşlarda spor yaptırmaları, sağlıklı birer nesil olarak yetişmelerine fırsat vermelerini istedi.
Çiçekdağı Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce düzenlenen kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nda dereceye girenler de belli oldu.
Çiçekdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü birinci olurken, ikinciliği Metal Çivi, üçüncülüğü de Boğazevci Jandarması elde etti.
Bu takımlara kupalarını Çiçekdağı Kaymakam Vekili Nurbaki Yalçın, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sinan Demir verdi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .