CHP’nin yeni Merkez İlçe yönetiminden İYİ Parti’ye ziyaret

CHP’nin yeni Merkez İlçe yönetiminden İYİ Parti’ye ziyaret

02.12.2018

Geçtiğimiz hafta Genel Merkez tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına atanan Doğan Yıldızhan ve yönetim kurulu Kırşehir İYİ Parti’yi ziyaret etti. Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve Merkez İlçe Yönetimi, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ile birlikte İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz ve yönetimi […]

Geçtiğimiz hafta Genel Merkez tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına atanan Doğan Yıldızhan ve yönetim kurulu Kırşehir İYİ Parti’yi ziyaret etti.
Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve Merkez İlçe Yönetimi, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ile birlikte İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz ve yönetimi katıldı.
Görüşmede 24 Haziran’da yapılan ittifaktan memnuniyetlerini dile getiren CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve yönetim kurulu üyeleri genel merkezleri düzeyinde yerel seçim ile ilgili çalışmaların devam ettiğini, ittifak olması durumunda tabanda CHP ve İYİ Parti olarak yapacakları ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını açıkladı ve ziyaretten dolayı İYİ Parti il ve ilçe başkanlarına teşekkür etti.
İYİ Parti İl başkanı Müfit Göçen ile Merkez İlçe Başkanı Nuri Araz da, Doğan Yıldızhan başkanlığında yeniden oluşturulan CHP merkez İlçe yönetim kuruluna başarılar dilediler.(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .