CHP’li İbrahim Bayram mezarı başında anıldı

CHP’li İbrahim Bayram mezarı başında anıldı

10.09.2018

24 Ocak 2017 tarihinde geçirdiği beyin kanaması geçiren ve yaklaşık bir ay Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavisine rağmen 18 Şubat 2017 tarihinde vefat eden CHP eski Belediye Meclisi Üyesi ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Bayram, doğum günü olan 9 Eylül Pazar günü mezarı başında dualarla anıldı. Vefatı Kırşehir’de ailesini, partililerini ve sevenlerini […]

24 Ocak 2017 tarihinde geçirdiği beyin kanaması geçiren ve yaklaşık bir ay Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavisine rağmen 18 Şubat 2017 tarihinde vefat eden CHP eski Belediye Meclisi Üyesi ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Bayram, doğum günü olan 9 Eylül Pazar günü mezarı başında dualarla anıldı.
Vefatı Kırşehir’de ailesini, partililerini ve sevenlerini büyük üzüntüye sevk eden İbrahim Bayram’ın doğum gününü unutmayan Kırşehir’deki arkadaşları, yakınları ve partilileri Pazar günü Bağbaşı Mezarlığı’na giderek dua okudular.
CHP eski İl Başkanı Yılmaz Zengin, Bayram’ın mezarına altı adet kırmızı karanfil bırakırken, Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz, İl Disiplin Kurulu Başkanı Zafer Atabey, CHP yönetim kurulu üyeleri ile ailesi ve sevenleri İbrahim Bayram’ın CHP’ye verdiği katkıları dile getirdiler.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak İbrahim Bayram’a bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve partililerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .