CHP’den Muhtarlara Adalet Çalıştayı

CHP’den Muhtarlara Adalet Çalıştayı

28.08.2017

CHP’nin Adalet Kurultayı Çanakkale’de devam ederken, CHP Parti Meclisi Üyesi Kırşehirli emekli eğitimci ve gazetemiz köşe yazarlarından Yıldırım Kaya da muhtarlara yönelik olarak düzenlenen Muhtarlara Adalet Çalıştayı”na katılarak bir sunum gerçekleştirecek. Adalet taleplerini tüm Türkiye’ye duyurmak ve çözüm önerilerini sunmak için 29 Ağustos Salı günü (bugün) saat 14:30-16:30 saatleri arasında Çanakkale’de “Muhtarlara Adalet Çalıştayı” düzenleyen […]

CHP’nin Adalet Kurultayı Çanakkale’de devam ederken, CHP Parti Meclisi Üyesi Kırşehirli emekli eğitimci ve gazetemiz köşe yazarlarından Yıldırım Kaya da muhtarlara yönelik olarak düzenlenen Muhtarlara Adalet Çalıştayı”na katılarak bir sunum gerçekleştirecek.
Adalet taleplerini tüm Türkiye’ye duyurmak ve çözüm önerilerini sunmak için 29 Ağustos Salı günü (bugün) saat 14:30-16:30 saatleri arasında Çanakkale’de “Muhtarlara Adalet Çalıştayı” düzenleyen CHP’nin bu sunumunu da Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya yapacak.
“Muhtarlara Adalet Çalıştayı”na tüm muhtarları davet eden Yıldırım Kaya, konuşla ilgili olarak gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Adalet Yürüyüşü ile Türkiye’nin ve dünyanın gündemine oturan adalet arayışımız “Adalet Kurultayı” ile devam ediyor. Tüm dünyanın duyduğu adalet çığlığımız, saraylardan duyulmasa, kulaklar tıkansa da, halkın adalet arayışı çığ gibi büyüyor. Çanakkale’de halkın katılımıyla düzenlediğimiz “Adalet Kurultayı” paneller ve çalıştaylarla devam ediyor. Yaşlı , genç, çocuk, işsiz, öğrenci, memur, emekli, zengin, fakir, avukat, hakim, savcı, doktor, asker, mühendis, siyasetçi, muhtar…. Herkes adalet arıyor.
“Toplumun her kesimi yüksek sesle mağduriyetlerini ve adalet taleplerini haykırıyor. Bu kesimlerden biri de her konuda sorumluluk alması istenen, yetki tanımı olmayan, memurlar gibi yargılanan, iktidarın yanında olması istenen, her daim alkış beklenen muhtarlar. Adalet Kurultayı’nda muhtarlar da adalet arıyor. Muhtarların sorunlarını konuşmak ve adalet taleplerini gündeme getirmek için “Muhtarlara Adalet” başlığı altında bir çalıştay düzenliyoruz.
“Muhtarlara Adalet Çalıştayı”mızda muhtarların bütün sorunlarını masaya yatıracağız. Söz muhtarlarda olacak, onlar konuşacak biz dinleyeceğiz. Tüm muhtarlarımızı sorunlarına sahip çıkmaya çağırıyoruz. Adalet taleplerini tüm Türkiye’ye duyurmak ve çözüm önerilerini sunmak için 29 Ağustos Salı günü, saat 14:30-16:30 saatleri arasında, sunumunu benim yaptığım “Muhtarlara Adalet Çalıştayı”na davet ediyoruz.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .