CHP’DEN İLİK NAKLİ BEKLEYEN ÇOCUKLARA ANLAMLI DESTEK

CHP’DEN İLİK NAKLİ BEKLEYEN ÇOCUKLARA ANLAMLI DESTEK

09.01.2019

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir İl Başkanı Eczacı Şeref Baran Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte 7-12 Ocak tarihleri arasında düzenlenen kan bağışı kampanyasına katıldı. 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Neşet Ertaş Kültür Merkezi’ne gelerek kan bağışına destek veren CHP heyeti çocuklara umut […]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir İl Başkanı Eczacı Şeref Baran Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte 7-12 Ocak tarihleri arasında düzenlenen kan bağışı kampanyasına katıldı.
7 Ocak 2019 Pazartesi günü Neşet Ertaş Kültür Merkezi’ne gelerek kan bağışına destek veren CHP heyeti çocuklara umut olmak için düzenlenen etkinliklere katılımların daha yoğun olması gerektiğini belirtti ve tüm Kırşehir halkını kampanyaya destek olmaya çağırdı.
CHP İl Başkanı Baran Genç, Kök Hücre tedavisi olmak isteyen hastalar için kurulan TÜRKÖK bünyesindeki kemik iliği bankasına bağışta bulunmayı bu ülkenin bireyleri olarak herkesin üstlenmesi gerektiğini belirterek Cumhuriyet halk Partisi olarak ülkemizin geleceği olan çocukların her zaman yanında olacaklarını belirtti.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu da kendilerinin varlık nedeninin bu ülkenin çocukları olduğunu belirterek tüm CHP Kırşehir örgütü olarak çocukların yaşamlarına dokunabilmek için yanlarında olacaklarını ifade etti.
Siyasetin amacının da çocukların daha sağlıklı ve güzel bir yaşam sürmesine hizmet etmesi gerektiğini vurgulayan Ekicioğlu, “Bu şehirde ve bu ülkede bir çocuğun yüzü gülmüyorsa, hiçbir şey anlamlı olmayacaktır” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .