CHP’de Rifat Ertem adaylığını açıklıyor

CHP’de Rifat Ertem adaylığını açıklıyor

17.02.2015

NOTER Rifat Ertem Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını bugün yapacağı toplantıyla açıklayacak. Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekilliği Aday Adayı olacağını açıklayan Noter Rifat Ertem, “18 Şubat tarihinde saat 12.00’de Terme Caddesi’nde bulunan Şehri-Gül Düğün Salonu’ndaki toplantıda aday adayı olma gerekçelerini açıklayacağım. Toplantıya tüm Kırşehir halkının katılmasını bekliyorum. Ön seçimin yapılacağı Kırşehir’de, parti üyelerimizin […]

NOTER Rifat Ertem Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını bugün yapacağı toplantıyla açıklayacak.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekilliği Aday Adayı olacağını açıklayan Noter Rifat Ertem, “18 Şubat tarihinde saat 12.00’de Terme Caddesi’nde bulunan Şehri-Gül Düğün Salonu’ndaki toplantıda aday adayı olma gerekçelerini açıklayacağım. Toplantıya tüm Kırşehir halkının katılmasını bekliyorum. Ön seçimin yapılacağı Kırşehir’de, parti üyelerimizin teveccühü ile ilk sırada yer alacağıma inanıyorum” dedi.

rifat ertem copy
Rifat Ertem, Kırşehir’e en iyi hizmetleri yapmak ve Kırşehir’in makûs talihini değiştirmek için milletvekili aday adayı olduğunu belirterek “Ben Kırşehir’i ve Kırşehirlileri çok iyi tanıyorum, Kırşehirliler de beni. Kırşehir’in sorunlarını çok iyi biliyorum. Çözümü için bu yola çıktım. Partililerimiz bana destek verir ve aday olursam, kazanıp milletvekili seçileceğime inanıyorum. İnşallah Kırşehir’e hizmetin nasıl getirileceğini bütün hemşehrilerime göstereceğim. Onların bana güvenini boşa çıkartmayacağıma inanıyorum” dedi.
7 Haziran seçimlerinin önemine de dikkat çeken Rifat Ertem, bu seçimlerde CHP’nin Kırşehir’de olduğu gibi Türkiye’de de güçlenerek çıkacağına inandığını belirtti ve “Ülkemizin CHP iktidarına ihtiyacı var. Hemşehrilerimin de bu bilinçle oylarını kullanacağına inanıyorum. Ülkemizi 12 yıldır idare edenler her alanda halkımızın yaşadığı sıkıntıları çözemedikleri gibi ülkemizi içinden çıkılmaz bir hale getirdiler. Buna dur demek için bu dönem CHP’nin iktidarına ihtiyaç vardır” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .