CHP Milletvekili adayı İlhan, vatandaşlara umut oluyor…

CHP Milletvekili adayı İlhan, vatandaşlara umut oluyor…

09.06.2018

24 Haziran seçimi zili çalmasına geri sayım başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi Yol Güzergahı üzerinde bulunan Kamu Kuruluş ve plazaları ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin erkene çekildiği günden beri çalışmalarını aralıksız sürdüren ve 27. Dönem Milletvekilliğine adaylığını koyduktan itibaren gece gündüz demeden yorulmak nedir bilmeden çalışmalarını sürdüren Dr. […]


24 Haziran seçimi zili çalmasına geri sayım başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi Yol Güzergahı üzerinde bulunan Kamu Kuruluş ve plazaları ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin erkene çekildiği günden beri çalışmalarını aralıksız sürdüren ve 27. Dönem Milletvekilliğine adaylığını koyduktan itibaren gece gündüz demeden yorulmak nedir bilmeden çalışmalarını sürdüren Dr. Metin İlhan, Gönül verdiği davasına ve partisine hizmet için son gaz çalışmalarına devam ediyor.
Sabahın ilk ışıklarında yola çıkan ve Kamu Kuruluş, il ilçe, köy ve mahalle de bulunan bütün vatandaşlara, Esnaflara, memurlara ulaşmaya çalışan, yorulsa da davası için çıktığı yoldan bir an olsun geri adım atmayan İlhan, aldığı güzel tepkilerle adeta moral buluyor. Her zaman 2-0 için çalıştıklarını söyleyen İlhan, bu yıl vatandaşlardan ve Esnaflardan edindiği umutla seçimi adeta iple çekiyor.
Halkın yoğun ilgisi karşısında daha da heyecanlanan İlhan, seçildiği taktirde şehirde ki bütün eksikliklere de en iyi şekilde çözüm bulacağının da sözünü veriyor.
16 yıldır ülkeyi idare eden AKP’nin ülke uçurumun kenarına getirdiğini, halkın her kesiminin her alanda büyük sıkıntılar içinde bulunduğunu belirten Dr. Metin İlhan, “Türkiye’de ne yazık ki ekonomik yörüngeler sapıttı. Türkiye ekonomisi sallantıda. En ufak bir müdahaleye karşı direnç gösterecek bir gücümüz yok. Üretime dayalı bir ekonominiz yoksa bağımlısınızdır. Dövizdeki bu baş döndürücü yükselişe karşı çaresiziz. Yıllarca üretim olsun, en azından tarım ürünlerinde dışa bağımlı olmayalım diye yapılan uyarılar dikkate alınmadı. Bu eleştirileri kendilerine düşmanlık yapılıyormuş gibi algıladı ve set çektiler. Betona yapılan yatırımın bu ülkeyi kurtarmayacağını söyleyen partimizin bu sözlerini kuru muhalefet sandılar. Sonuç 16 yıldır ülkenin her kademesinde yüzde 100 iktidar olan AK Parti’nin ekonomi politikaları iflas etti. Döviz ne zaman düzene girecek? Seçimden sonra… Adalet ne zaman tesis edilecek? Seçimden sonra… O ne zaman düzelecek, bu ne zaman düzelecek? Hep seçimden sonra… İyi de ülkeyi kim yönetiyor? Ülke ekonomisi uçurumdan yuvarlanıyor. Çünkü direksiyon, vites ve fren bizim kontrolümüzde değil. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde ülkemizi bu duruma getirenlere dur diyerek CHP’yi iktidara taşıyacak ve ülkemizi yeniden ayağa kaldıracaktır. Ben de CHP iktidarında Kırşehir’e en iyi şekilde temsil ederek, hem ülkemizin, hem de Kırşehirimizin sorunlarını çözmek için bütün gücümü ortaya koyup, gece-gündüz çalışacağım” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .