CHP Kırşehir Milletvekili İlhan’dan yeni yıl mesajı

CHP Kırşehir Milletvekili İlhan’dan yeni yıl mesajı

31.12.2018

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan yayınladığı yeni yıl mesajında 2019 yılının birlik ve beraberliğimizi güçlendirme dileğinde bulundu. Milletvekili İlhan mesajında şunları söyledi: “Ülke olarak; hep bir arada güzel günleri yaşamayı umut ettiğimiz yeni bir yılı daha karşılamayı bekliyoruz. 2018 yılı gibi, hem mutlu olup hem hüzünlendiğimiz, acı, tatlı ne varsa; sevinçleri, kederleri ve heyecanları beraberce […]

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan yayınladığı yeni yıl mesajında 2019 yılının birlik ve beraberliğimizi güçlendirme dileğinde bulundu.
Milletvekili İlhan mesajında şunları söyledi:
“Ülke olarak; hep bir arada güzel günleri yaşamayı umut ettiğimiz yeni bir yılı daha karşılamayı bekliyoruz. 2018 yılı gibi, hem mutlu olup hem hüzünlendiğimiz, acı, tatlı ne varsa; sevinçleri, kederleri ve heyecanları beraberce yaşadığımız, sözde yok sayılmaya çalışılsa da ülkede derin yansımaları olan ekonomik krizin halkımızı ağır bir şekilde etkilediği günler de geride kalacak.
“Yeni yıl ile birlikte; kötü izler bırakan olaylar nedeniyle yaşanan acılar, sıkıntılar yerine iyi izler bırakan unuttuğumuz gülüşü hatırlatan, güzel anıların, ümidin yeşerdiği keyifli günlerin bizlerle olmasını diliyorum.
“2019 yılında, tüm dünyada ve ülkemizde huzur ve refah içinde olmayı, çağdaş ve aydınlık geleceğe doğru ilerleyişi devam ettirmeyi, yaklaşmakta olan yerel seçimle birlikte ülkemiz ve halkımız yararına bu ülke topraklarında hep bir arada yaşayan bizler ve partimiz olarak hedeflerimize ulaşmayı temenni ediyorum.
“Bu düşüncelerle; tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2019’un birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek; barış, kardeşlik, özgürlük, adalet duygularını daha da perçinleyeceği ve herkesin sevdikleri ile bir arada olacağı mutlu bir yıl olmasını diliyorum.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .