CHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Rifat Ertem tempo arttırdı

CHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Rifat Ertem tempo arttırdı

11.02.2015

CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem, seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kırşehir’i karış karış gezen ve halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Rifat Ertem, Ertem’e halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Yaklaşık 30 yıl Kırşehir’de ve ülkenin çeşitli yerlerinde noter olarak görev yapan; Türkiye Noterler Birliği Yönetimi’nde bulunan hemşerimiz Rıfat Ertem, Haziran 2015’te yapılacak milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden […]

rifat ertem kamanda  (1)
CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem, seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Kırşehir’i karış karış gezen ve halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Rifat Ertem, Ertem’e halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Yaklaşık 30 yıl Kırşehir’de ve ülkenin çeşitli yerlerinde noter olarak görev yapan; Türkiye Noterler Birliği Yönetimi’nde bulunan hemşerimiz Rıfat Ertem, Haziran 2015’te yapılacak milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu belirterek “Ben memleketime sevdalıyım. Hizmet etmek için bu yola çıktım” dedi.
Son günlerde ziyaretlerini arttıran CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem’e ülkenin ve siyasetin içinde bulunduğu sıkıntıları dile getiriyor.
Geçen hafta Kaman’a giden ve burada CHP Kırşehir eski Milletvekili Coşkun Gökalp, Kaman eski Belediye Başkanı Yusuf Canbolat, CHP eski İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Yazar başta olmak üzere pek çok partiliyle bir araya gelen ve onlarla birlikte seçim çalışmalarını sürdüren Rifat Ertem, Kırşehir’e hizmet edeceğiz” diyerek yola çıkanların Kırşehir’i yarı yolda bırakarak kaderine terk ettiğini belirterek “ Ben bugün CHP’li değilim. Yarım asırdır CHP’liyim. Kırşehirli ve CHP’li olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kapımı ve gönlümü bütün hemşehrilerime açık tuttum. Görevim nedeniyle belli bir süre Kırşehir dışında kalsam da hem kalbim ve gönlüm Kırşehir için çarptı. Kırşehirimizin her türlü sorununu, sıkıntısını çok iyi biliyorum. Yıllardır iktidarda olanlar Kırşehir’e ne yazık ki ciddi anlamda hizmet edemediler. Bu nedenle Kırşehir sürekli küçüldü, kan kaybetti, hala da devam ediyor. Kırşehirimiz küçülmeye, kan kaybetmeye devam ediyor.  Artık ülkemizde ve ilimizde yaşanan sıkıntılara dur demek için CHP’nin iktidar olma zamanıdır. Rehberim Mustafa Kemal Atatürk’tür. O’nun izinde, onun yolunda ülkeme ve Kırşehirime en iyi hizmetleri yapmak istiyorum. İnşallah 7 Haziran seçimleri ülkemiz ve Kırşehirimiz için hayırlara vesile olur. Halkımız ülkemizin içinde bulunduğu bu çıkmaza dur der ve CHP kadrolarına bu yetkiyi verir. Ben de Kırşehir’de bu hedef için aday adayı olarak yola çıktım. Gittiğim, görüştüğüm herkes AKP’den memnun olmadıklarını belirtiyorlar, yaşanan sorunların içinden çıkılmaz bir yola gittiğini söylüyorlar. Umarım onlar bu söylemlerini sandığa yansıtırlar ve CHP’yi tek başına iktidara getirerek ülkemizi içinde bulunduğu kaostan kurtarırlar. Ülkemizde yaşanan adaletsizliği ortadan kaldırmamız lazım. Hem hukuki, hem de mali yönden ülkemizde çok büyük adaletsizlikler var. En önemli sorun gençlerimizin işsiz ve mutsuz olması. Bunu çözmek zorundayız. Geleceğine güvenmeyen, umudunu kesen gençlerimizi yaşadıkları işsizlik sorunundan kurtarmamız lazım. 1954’ten bu yana Kırşehir hep mağdur edildi, haklarımızı alamadık. İnşallah, CHP iktidarıyla bu mağduriyetten dolayı bütün haklarımızı devletten talep edeceğim. Cenabı Allah nasip eder, partim aday gösterir ve Kırşehirli hemşehrilerim de oylarıyla beni milletvekili seçip Meclis’e gönderirlerse Kırşehirli hemşerilerimle birlikte Kırşehir’in kaderini değiştireceğim. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Şimdiden seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum” diye konuştu.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .