CHP Kaman ilçe kongresini yaptı… Çağatay Gökalp güven tazeledi

CHP Kaman ilçe kongresini yaptı… Çağatay Gökalp güven tazeledi

18.12.2017

Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz Cumartesi günü Kaman ilçe kongresini yaptı. Cumartesi günü yapılan Kaman ilçesi kongresinde; ilçe halkının yoğun katılımı kültür müdürlüğü salonunu doldurdu. Kongreye Kırşehir merkezden ve ilçelerinden katılımlar da oldu. İl Başkanı Yılmaz Zengin, Disiplin Kurulu Başkanı Zafer Atabey, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Beyhan, Akpınar İlçe Başkanı Orhan Ercan, Boztepe İlçe Başkanı Osman […]

Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz Cumartesi günü Kaman ilçe kongresini yaptı.
Cumartesi günü yapılan Kaman ilçesi kongresinde; ilçe halkının yoğun katılımı kültür müdürlüğü salonunu doldurdu. Kongreye Kırşehir merkezden ve ilçelerinden katılımlar da oldu. İl Başkanı Yılmaz Zengin, Disiplin Kurulu Başkanı Zafer Atabey, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Beyhan, Akpınar İlçe Başkanı Orhan Ercan, Boztepe İlçe Başkanı Osman Mutlu, Mucur İlçe Başkanı Osman Ünsal, İl Genel Meclis Eski Üyesi Şevket Gümüş, Merkez İlçe Eski Başkanı Şefik Tekin ve Fevzi Akkuş ile eski ve yeni il yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile kongre başladı.
Kongreyi İlçe Başkanı Çağatay Gökalp başlattı ve konuşmasında yeniden aday olduğunu, seçim bölgesinde çalışmalarını belirli bir plan program içerisinde, Kaman merkez ve köylerinde sürdüreceğini belirtti.
Tek adaylı seçime blok liste ile gidildi, yapılan seçimde Çağatay Gökalp yeniden güven tazeledi. Konuşmacılar demokrasi vurgusu yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Eski vekil Coşkun Gökalp’in konuşması kongreye damgasını vurdu. Gökalp birlikten, beraberlikten, hoşgörüden ve dostluktan söz ederken özellikle de genel politika üzerine konuşması ilgi ile dinlendi.
CHP’nin Kaman ilçe kongresinde Çağatay Gökalp güven tazelerken, yönetim kurulu üyeliklerine Fatih Demir, Hamza Pekel, Haydar Ünal, İbrahim Pirihan, Meral Duman, Mustafa Orhan, Nafi Erbaşı, Niyazi Güneş, Sebahat Karakaş, Zabit salman, Zeliha Bahadır ve Zeynel Kangal asil yönetim kurulu üyeliğine. İsmail Beydüz, Ali Karaçomak, Yılmaz Bektaş, Derya Aydın, Ayşe Selçuk, Hüseyin Şenol, Ethem Çaylak, Derya Turgut, Haydar Şahin, Kuddüsü İlbey, Köksal Arslan ve ZekeriyeYıldız ise yedek üyeliklere ise seçildiler.
İl delegeliğine ise Çağdaş Gökalp, Ali Özcan, Yılmaz Yumuş, Mehmet Tekeş, Tahir Karlı, Ramazan Tanrıbuyurdu, Ahmet Mert, Dursun Türk, Hamza Pekel, Fahri Avşar, Hasan Hüseyin Çetin, Mustafa Memiş, Ali Bektaş, Mehmet Keskin, Coşkun Gökalp, Halil Metin ve Turhan Yıldız seçildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .