CHP ilçe kongrelerini sürdürüyor

CHP ilçe kongrelerini sürdürüyor

04.12.2017

Boztepe’de Osman Mutlu güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi, Kırşehir’deki ilçe kongrelerini yapmaya devam ediyor.
Cumartesi günü yapılan Boztepe ilçesi kongresi gerçekleştirildi. İlçe halkının yoğun katılımının olduğu kongreye Kırşehir merkezden katılımlar da oldu. İl Başkanı Yılmaz Zengin, Disiplin Kurulu Başkanı Zafer Atabey, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Beyhan, Akpınar İlçe Başkanı Orhan Ercan, Kaman İlçe Başkanı Çağatay Gökalp, İl Genel Meclis Eski Üyeleri Şevket Gümüş ve Hacı Tanrıbuyurdu, Merkez İlçe Eski Başkanları Şefik Tekin ve Fevzi Akkuş ile eski ve yeni il yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile kongre başladı.
Kongrenin divan kurulu başkanlığına Halil İbrahim Cebeci, üyeliklere ise Şeref Karaosmanoğlu ile Selçuk korkmaz seçildiler. Kongreyi ilçe başkanı Osman Mutlu başlattı ve konuşmasında yeniden aday olduğunu belirtti tek ve blok liste ile seçimlere gidildi.
Konuşmacılar demokrasi vurgusu yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
CHP’nin Boztepe ilçe kongresinde Osman Mutlu güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçilirken Ahmet Aydın, Ramazan Akgül, Ali Toprak, Arif Yazgan, Mesut Aydın, Mevlüt Korkmaz, Tuncer Yılmaz, Recep Arslan, Servet Dursun ve Muhittin Vural asil yönetim kurulu üyeliğine seçildiler. Yedek üyeliklere ise Ahmet Takan, Kadir Eroğlu, Mehmet Saylam, Ramazan Toprak, Osman Gevrek, Ali Yılmaz, Mehmet Takan, Ramazan Gevrek, Sibel Canbolat, Zeynep Dalgalı ve Ayşe İlhan seçildiler.
İl delegeliğine ise Osman Mutlu, Mehmet Ali Altunkaya, Mustafa Dalgalı, Ramazan Toprak ve Cahit Şirin seçildi. (HABER: SALİH GÜNER)

 

CHP Akpınar Kongresini yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz Pazar günü Akpınar ilçe kongresini yaptı.
Akpınar ilçe kongresinde; Akpınar ilçe delegelerinin yanı sıra ilçe halkının katılımı yoğundu. Kongreye Kırşehir merkezden katılımlar da oldu. İl başkanı Yılmaz Zengin, Disiplin Kurulu Başkanı Zafer Atabey, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Beyhan, Boztepe İlçe Başkanı Osman Mutlu, Kaman İlçe Başkanı Çağatay Gökalp, CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Şefik Tekin, İl Genel Meclis eski üyeleri Şevket Gümüş ve Hacı Tanrıbuyurdu ile eski ve yeni il yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile kongre başladı.
Kongrenin divan kurulu başkanlığına, H. İbrahim Cebeci, Behçet Demirbaş ve Selçuk Korkmaz seçildi. Kongreyi ilçe başkanı Orhan Ercan başlattı, konuşmasında yeniden aday olduğunu belirtti tek ve blok liste ile seçimlere gidildi, Orhan Ercan yeniden güven tazeledi. Konuşmasında Atatürk ilkeleri ışığında çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı.
CHP’nin Akpınar ilçe kongresinde Orhan Ercan yeniden ilçe başkanı seçilirken Haydar Erdoğan, H. Yusuf Altun, Ali Karaboğaz, Süleyman Taşdemir, İbrahim Ünsal, Bekir Çiçek, Bülent Şimşek, Gürbüz Han, Kadir Altıntaş ve Münüp Köremezli asil yönetim kurulu üyeliğine seçildiler.
Yedek üyeliklere ise Hacı Oğuz, İlhan Apaydın, Atanur Ercan, Uğur Çakır seçildiler.
İl delegeliğine ise Mehmet Akat, Hatem Köremezli, Kadir Altıntaş, Özgür Arslan ve İzzet Çiçek seçildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .