“CHP iktidarıyla Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız”

“CHP iktidarıyla Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız”

05.03.2015

Çiçekdağı’nda halkın yoğun ilgisiyle karşılayan CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem:
“CHP iktidarıyla Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Rifat Ertem, yaptığı çalışmalar çerçevesinde gittiği Çiçekdağı’nda halkın büyük ilgi ve sevgisi ile karşılaştı.

Çiçekdağılıların büyük ilgi gösterdiği sohbet toplantısında konuşan CHP Milletvekili Aday Adayı Rifat Ertem, Çiçekdağılıların yaşadığı sıkıntıları yüreğinden hissettiğini söyledi.
AK Parti iktidarı döneminde Çiçekdağı’nın köye döndüğünü belirten Rifat Ertem şunları söyledi:
“AKP iktidarı Kırşehir gibi tüm ilçelerini de unuttu. Hizmet etmek yerine, getirilen hizmetleri yok etti. İşte Çiçekdağı’ndaki Askerlik Şubesi’ni, Meteoroloji’yi, Adliye’yi, Kadastro Şubesi’ni kapattı, vatandaşları ile diğer ilçelere göndererek büyük sıkıntılar yaşamasına neden oldu. Asırlık Ziraat Bankası’nı yıkıp yerine yenisini yapmak istiyorlar. 5 binden fazla bir nüfusa sahip olan Çiçekdağı’na sadece 9 yataklı bir hastaneyi uygun gördüler. 9 yataklı bir hastane olur mu? Çiçekdağı’nı köy görünümüne bürüdüler. Çiçekdağı’nı ve tüm ilçelere doğru dürüst hizmet getirmeyenlere sizlerin bu seçimde oylarıyla gereğini yapacağına inanıyorum” dedi.

rifat ertem çiçekdağı copy
CHP iktidarı ile tükenmek üzere olan Türkiye’yi yeniden kurtaracaklarını belirten CHP Milletvekili Aday Adayı olan Rifat Ertem, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Şehir şehir, ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezerek bu hırsızları milletimize anlatın. Bu hırsızlarla mücadelede Cumhuriyet Halk Partisi kadar sizlere de görevler düşmektedir. Aday Adayı olduğum partim CHP’yi Çiçekdağılı vatandaşlar ve partimin üyeleri ile birlikte hep birlikte yukarılara taşıyacağız. CHP’nin bayrağı göklere çıkartacağız. Çiçekdağı’nda CHP kıvılcımı için İlçe Başkanımız Yunus Bütün’e ve yönetim kurulu üyelerimizle vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Yönetim kurulu ve delegelerimizden 3 ay boyunca durmamalarını ve AKP iktidarının hırsızlıklarını anlatmalarını bekliyoruz. Kırşehir, 7 Haziran seçiminde bir kez daha demokrasi dersi verecek ve iktidarın kapısını bu seçimde açacak. 7 Haziran’da ülkeyi biz yöneteceğiz. Aksi halde ülkemiz altından kalkamayacağı bir kaosun ve yükün altına girecektir. Kırşehir’in tümünü gezme imkânım oldu. Büyük bir coşkuyla iktidara koşuyoruz. Çiftçimiz, köylümüz, emeklimiz, memurumuz büyük sıkıntı içinde. İnşallah CHP iktidarıyla Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız.”
Rifat Ertem ilçe ziyaretlerine dün Boztepe ile devam etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .