CHP Başkan adayı Ekicioğlu: “70 PROJEYLE GELİYORUZ”

CHP Başkan adayı Ekicioğlu: “70 PROJEYLE GELİYORUZ”

30.01.2019

CHP Başkan adayı Ekicioğlu: “70 PROJEYLE GELİYORUZ” Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir için 70 proje hazırladıklarını ve bunları kamuoyuna açıkladıklarını ifade etti. Projelerinde daha çok üretimin öne çıktığı görülen Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’i hep birlikte yöneteceğiz. Çalışan, üreten bir şehirde insanların mutluluğunu ön planda tutacağız” dedi. Dün Kılıçözü Sanayi Sitesi’ne giderek […]

CHP Başkan adayı Ekicioğlu: “70 PROJEYLE GELİYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir için 70 proje hazırladıklarını ve bunları kamuoyuna açıkladıklarını ifade etti.
Projelerinde daha çok üretimin öne çıktığı görülen Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’i hep birlikte yöneteceğiz. Çalışan, üreten bir şehirde insanların mutluluğunu ön planda tutacağız” dedi.
Dün Kılıçözü Sanayi Sitesi’ne giderek esnafları ve çalışanları ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinde destek isteyen Selahattin Ekicioğlu, sanayi esnafının büyük sıkıntı içinde olduğunu gördüğünü ve bundan da büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.
Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntıların her kesimi yakından etkilediğini ve işsizliğin hızla arttığına dikkat çeken CHP Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, bütün işsizlerin belediyede işe alınamayacağını, bu nedenle küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi ve önlerinin açılması gerektiğini ifade etti.
Ekicioğlu, şöyle devam etti:
“Belediye başkanlığını kazandığımız takdirde istihdamı artırıcı projeler uygulayacağız. Ayrıca, kentin gelişimini sağlayacak farklı projeler hazırlayacağız. Ekibimizle birlikte Kırşehir’e neler yaparız diye aylardır kafa yoruyoruz ve 70 proje hazırladık. Bu projelerimizi kamuoyuna paylaşmaya ve anlatmaya başladık. Biz üretim ve istihdamı arttırıcı iddialı projelerle geliyoruz. 31 Mart seçimlerinde halkımız bizleri bu göreve layık görürse inşallah hep birlikte Kırşehir’i daha kalkınmış, üreten, kazanan ve mutlu insanların yaşadığı bir kent haline getireceğiz. Halkımızın içinde bulunduğu sorunları ve sıkıntıları biliyoruz. Yükümüzün ne kadar ağır olduğunun da farkındayız. Biz Kırşehir’i hep birlikte yönetmeye talibiz. Hiç kimseyi kırmayacağız ve incitmeyeceğiz. Biz kıran değil, inciten eğil, birleştiren olacağız. Herkes bölme yıkma yolunda olabilir, ama biz öyle olmayacağız. Biz Ahi Evran’ın, Yunus Emre’nin, Âşıkpaşa’nın, Cacabey’in, Hacı Bektaş’ı Veli’nin torunlarıyız. Biz Cumhuriyeti kuran Atatürk’ün bize bıraktığı mirası, daha ileriye taşımak için ölene kadar o borcu ileriye taşımak için ödemek zorundayız. Ben yaptım oldu bitti mantığı ile değil, toplumumuzun bütün kesimiyle yapacağız. Eğer toplumumuzu hizmet anlamında işin içine katmazsak bu şehri altın ile de kaplasak kimsenin içine sinmez. Eğer ki ülkemizin belirli kısımlarında kimileri çöpleri karıştırıp, kimileri de güzel sofralarda oturuyorsa, bu ülkede adalet, hukuk, eşitlik yok demektir. Toplumun bize yüklediği bu görev çok önemli. ‘Dürüstlüğünden başka bir şeyi yok!’ deniliyorsa biz bundan gurur duyarız. Bu şehre hizmet edeceğimizden hiç kimsenin şüpheniz olmasın. Ben bu şehir için ve sizin için çalışacağım. Atalarımızdan kalan mirasa sahip çıkacağız. Hep birlikte çok çalışıp, üreteceğiz, kazanacağız, insanları mutlu olmasını sağlayıp, yüzünü güldüreceğiz” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .