CHP ADAYI METİN İLHAN, DUR DURAK BİLMİYOR…

CHP ADAYI METİN İLHAN, DUR DURAK BİLMİYOR…

13.06.2018

El ele, omuz omuza verdiği parti yönetimi ile dur durak bilmeyen CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor CHP ADAYI METİN İLHAN, DUR DURAK BİLMİYOR… Seçim çalışmalarına toplumun her kesimine ulaşarak devam eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi Sanayi Esnafına ziyaretlerini sürdürerek 24 Haziran seçimleri […]

El ele, omuz omuza verdiği parti yönetimi ile dur durak bilmeyen
CHP Milletvekili Adayı Metin İlhan, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
CHP ADAYI METİN İLHAN, DUR DURAK BİLMİYOR…
Seçim çalışmalarına toplumun her kesimine ulaşarak devam eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Milletvekili Adayı Metin İlhan ve Parti Yönetimi Sanayi Esnafına ziyaretlerini sürdürerek 24 Haziran seçimleri için destek istediler.
Gittikleri her yerde son derece güler yüzle ve güzel karşılanan Metin İlhan ve parti yönetimi ziyaret ettiği sanayi esnaflarından tam destek aldı. Metin İlhan’ın milletvekili aday listesinde yer almasından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar CHP’ye ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye desteklerinin tam olduğunu söyledi.
“SORUNLARIMIZA ANCAK CHP YÖNETİMİ ÇARE OLABİLİR”
Gerçekleştirdikleri ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Esnaflar, “Umudumuz sizsiniz. Esnafın hali içler acısı. İşlerimizin tam yoğun olması gereken zaman ama aylardır işlerimizin tadı yok. Esnaflar adeta kan ağlıyor. Ekmek parası için çalışıyoruz ama ne müşteri de para var nede bizde. İşlerimiz çok durgun. Ekonomi çok kötü. Sanayi Esnafının tümünün hali içler acısı. Bizim bu sorunlarımıza ancak CHP yönetimi çare olabilir diyerek” desteklerini dile getirdiler.
“ESNAFIN BÜYÜK İLGİSİ İLE KARŞILANDILAR”
Çok sayıda işyerini dolaşarak esnafla bire bir sohbet eden İlhan, esnafın duasını da alırken halkın kendisine olan ilgisinin bu denli yoğun olmasının gurur verici olduğunu kaydetti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .