Çemaş Kırşehir Şeker Fabrikası ihalesine katılmaktan vazgeçti

Çemaş Kırşehir Şeker Fabrikası ihalesine katılmaktan vazgeçti

24.03.2018

  Şeker fabrikalarının özelleştirme sürecinde bilinen tek talip olan şehrimizde kurulu bulunan Çemaş Döküm, Kırşehir Şeker Fabrikası ihalesine katılmaktan vazgeçtiğini duyurdu. Şeker fabrikalarının özelleştirmesi tartışmaları sürerken, bilinen tek talip olan Çemaş da ihaleye katılmaktan vazgeçti. Şirketten KAP’a yapılan açıklamada, “Bugün toplanan yönetim kurulumuz Kırşehir Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi sürecinde incelenen özelleştirme dokümanı, Kırşehir Şeker Fabrikasında yapılan […]

 

Şeker fabrikalarının özelleştirme sürecinde bilinen tek talip olan şehrimizde kurulu bulunan Çemaş Döküm, Kırşehir Şeker Fabrikası ihalesine katılmaktan vazgeçtiğini duyurdu.

Şeker fabrikalarının özelleştirmesi tartışmaları sürerken, bilinen tek talip olan Çemaş da ihaleye katılmaktan vazgeçti.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamada, “Bugün toplanan yönetim kurulumuz Kırşehir Şeker Fabrikasının özelleştirilmesi sürecinde incelenen özelleştirme dokümanı, Kırşehir Şeker Fabrikasında yapılan tam gün bilgilendirme çalışması ve danışmanımız Finans İnvest’ten alınan bilgileri bir bütün halinde değerlendirmiş ve bahse konu ihaleye katılmama kararı almıştır” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Kırşehir Şeker Fabrikası’nın özelleştirme ihalesi için son teklif verme tarihi 4 Nisan 2018 olarak açıklanmıştı.  (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .