Çelik ailesinin acı günü…

Çelik ailesinin acı günü…

24.10.2017

Milli Eğitim Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik ve BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik’in anneleri Kadriye Çelik tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaklaşık bir hafta önce beyin kanaması geçirerek rahatsızlanan Kadriye Çelik, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak dün hayata gözlerini yumdu. Kadriye Çelik’in cenazesi dün Bahçelievler Mahallesi’ndeki Hicret […]

Milli Eğitim Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik ve BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik’in anneleri Kadriye Çelik tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Yaklaşık bir hafta önce beyin kanaması geçirerek rahatsızlanan Kadriye Çelik, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak dün hayata gözlerini yumdu.
Kadriye Çelik’in cenazesi dün Bahçelievler Mahallesi’ndeki Hicret Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Bahçelievler Mezarlığı’nda toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .