Çayağzıspor’un başarılı futbolcularından ÖMER’E AİLE DESTEĞİ!

Çayağzıspor’un başarılı futbolcularından ÖMER’E AİLE DESTEĞİ!

13.04.2015

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mutlu sona ulaşan Çayazğıspor’un genç ve gelecek vadeden futbolcularından Ömer Demiryol’u zorlu Evranspor maçı öncesinde Annesi ve Babası yalnız bırakmadı. Cumartesi günü lider Evranspor ile Çayağzıspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın 19.dakikasından sonra oynanmayan karşılaşmanın sonucu Çayağzıspor’un 3-0’lık hükmen galibiyeti ile sona erince kırmızı-beyazlılar şampiyonluk ipini göğüsledi. Oynanamayan karşılaşmanın ardından şampiyonluğu […]

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mutlu sona ulaşan Çayazğıspor’un genç ve gelecek vadeden futbolcularından Ömer Demiryol’u zorlu Evranspor maçı öncesinde Annesi ve Babası yalnız bırakmadı.
Cumartesi günü lider Evranspor ile Çayağzıspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın 19.dakikasından sonra oynanmayan karşılaşmanın sonucu Çayağzıspor’un 3-0’lık hükmen galibiyeti ile sona erince kırmızı-beyazlılar şampiyonluk ipini göğüsledi.
Oynanamayan karşılaşmanın ardından şampiyonluğu orta sahada davul zurna eşliğinde kutlayan Çayağzıspor’da kutlamaların sonunda takımın genç futbolcularından Ömer Demiryol’un annesi ve babası soğuk havada yalnız bırakmadılar.
Cumartesi günü soğuk havaya aldırış etmeyen Ömer Demiryol’un annesi Emine Demiryol ve babası Yunus Demiryol maça gelip oğullarına destek verdiler.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .