ÇAYAĞZISPOR TAKTİK VE ŞUT ÇALIŞMASI YAPTI

ÇAYAĞZISPOR TAKTİK VE ŞUT ÇALIŞMASI YAPTI

16.04.2015

CUMARTESİ günü Ahi Stadı’nda Kırşehirspor ile Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkma maçında (Play-Out ) karşılaşacak olan Çayağzıspor’da çalışmalar tam gaz devam ediyor. Kırmızı-beyazlılar dün gerçekleştirdiği tek antrenman ile Kırşehirspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Serdar Urgan yönetiminde akşam 2 No’lu Saha’da yapılan idmana tüm futbolcular katılırken, ısınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra süreli koşular ile […]

CUMARTESİ günü Ahi Stadı’nda Kırşehirspor ile Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkma maçında

(Play-Out ) karşılaşacak olan Çayağzıspor’da çalışmalar tam gaz devam ediyor.
Kırmızı-beyazlılar dün gerçekleştirdiği tek antrenman ile Kırşehirspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü.
Teknik Direktör Serdar Urgan yönetiminde akşam 2 No’lu Saha’da yapılan idmana tüm futbolcular katılırken, ısınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra süreli koşular ile devam etti.
2 No’lu Saha’da akşam yapılan antrenman ısınmak hareketleri ile başlarken gol çalışması ile devam etti. Futbolcuların gol çalışması sırasında hırslı olması Teknik heyetin yüzünü güldürdü. Şut ve gol çalışmasında Teknik Direktör Serdar Urgan kenardan izlerken, zaman zaman yapılan basit hatalardan da futbolcuları uyarmayı ihmal etmedi. Şut çalışmasının ardından idman çift kale maçla sona erdi.
Çayağzıspor bugün yapacağı akşam idmanıyla hafta sonu Play-Out maçında karşılaşacağı Kırşehirspor maçının hazırlıklarına devam edecek.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

HİLMİ ÇELİK

KIRMIZI BEYAZ ile YEŞİL BEYAZ’ın kardeşliğini,büyüklüğünü,centilmenliğini Cumartesi günü herkesin görmesi en büyük dileğim.Biri anayurdum,biri memleketim bundan daha büyük gurur ne olabilir.İki takımımıza başarılar dilerim.

16.04.2015, 21:39

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .