Cansu ve Ömer Çifti Evlendi

Cansu ve Ömer Çifti Evlendi

06.07.2020

Şehrimizde Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyenlik hizmeti veren, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı’nın yakın arkadaşı Uzman Diyetisyen Cansu Teke ile ASR Spor Merkezi Antrenörü, İnşaat Mühendisi Ömer Çam ile görkemli bir düğün ile dünya evine girdi. Nihal-Ahmet Teke’nin kızları Diyetisyen Cansu Teke ile Zafer-Esma Çam’ın oğulları Ömer Çam’ın düğünleri 4 Temmuz Cumartesi günü Filamingo De […]


Şehrimizde Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyenlik hizmeti veren, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı’nın yakın arkadaşı Uzman Diyetisyen Cansu Teke ile ASR Spor Merkezi Antrenörü, İnşaat Mühendisi Ömer Çam ile görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.
Nihal-Ahmet Teke’nin kızları Diyetisyen Cansu Teke ile Zafer-Esma Çam’ın oğulları Ömer Çam’ın düğünleri 4 Temmuz Cumartesi günü Filamingo De Luxe’de gerçekleştirildi.
Düğüne Ak Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşerimiz Hacı Turan ve yüzlerce seçkin davetli katılırken, çiftin nikâhını Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu kıydı.
Cansu-Ömer çifti, geç saatlere kadar doyasıya dans ederken, yakınları ve davetliler de sosyal mesafe kuralları dâhilinde genç çiftin mutluluklarını paylaştılar.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Cansu ve Ömer çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, Teke ve Çam ailelerini tebrik ederiz.(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .