Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği 1 yaşında…

Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği 1 yaşında…

06.09.2018

Kırşehir’de beslenme ve diyet alanında hizmet veren Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği Kırşehirlilere hizmette bir yılını geride bıraktı. Kırşehir’de diyet anlayışını değiştiren, danışanlarının sağlığını ve isteklerini her şeyden önde tutan Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği Ankara Caddesi’nde Kırşehirli vatandaşlara bir yıldır hizmet veriyor. Diyetisyen Cansu Teke, kilo alma, kilo verme, hastalıklarda tıbbi beslenme […]

Kırşehir’de beslenme ve diyet alanında hizmet veren Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği Kırşehirlilere hizmette bir yılını geride bıraktı.
Kırşehir’de diyet anlayışını değiştiren, danışanlarının sağlığını ve isteklerini her şeyden önde tutan Cansu Teke Beslenme ve Diyet Kliniği Ankara Caddesi’nde Kırşehirli vatandaşlara bir yıldır hizmet veriyor.
Diyetisyen Cansu Teke, kilo alma, kilo verme, hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, gebe ve emziklilerde beslenme, sporcu beslenmesi, morbid obezite, holistik tıp alanlarında Kırşehirlilerin yanı sıra online olarak da Türkiye’de ve yurtdışında pek çok hastaya beslenme ve diyet alanında danışmanlık yapıyor.
Kırşehirlilere hizmette bir yılını tamamlayan Diyetisyen Cansu Teke’ye “Kırşehir Çiğdem” gazetesi olarak başarı dolu nice yıllar dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .