“Cami, Şehir ve Medeniyet” konferansı verildi

“Cami, Şehir ve Medeniyet” konferansı verildi

06.10.2017

KIRŞEHİR’DE 2017 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla konferans düzenlendi. Kırşehir İl Müftülüğü tarafından 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğü konferans salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Camiler […]

KIRŞEHİR’DE 2017 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla konferans düzenlendi.
Kırşehir İl Müftülüğü tarafından 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğü konferans salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile ilgili sinevizyon gösterimi yapıldı.
İl Müftüsü Osman Arslan 2017 yılı teması olan “Cami, Şehir ve Medeniyet” konusunda kısa bir konuşma yaparak, tüm din görevlilerinin 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı ve başarılar diledi.
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat, “Cami, Şehir ve Medeniyet” konulu konferans verdi.
İzleyicilerin beğeni ile takip ettikleri konferans sonunda İl Müftüsü Osman Arslan, Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat’a ve programa katılanlara teşekkür etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .