ÇAĞIRGAN SİGORTA KIRŞEHİRLİLERİN HİZMETİNDE

ÇAĞIRGAN SİGORTA KIRŞEHİRLİLERİN HİZMETİNDE

24.08.2017

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerden Çağırgan Sigorta Kırşehir’de hizmete açıldı. Çağırgan Sigorta Kırşehir Şubesi Yetkilisi Yasemin Bozkurt, yangından iş durmasına, hırsızlıktan iş kazasına, sağlıktan hayat sigortasına kadar çeşitli risklere karşı sigorta hizmeti vermeye başladıklarını açıkladı. Konuyla ilgili olarak gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e bir açıklama yapan Yasemin Bozkurt. Çağırgan Sigorta’nın hizmetlerinden herkesin yararlanması çağrısında bulunarak şunları söyledi: […]

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerden Çağırgan Sigorta Kırşehir’de hizmete açıldı.
Çağırgan Sigorta Kırşehir Şubesi Yetkilisi Yasemin Bozkurt, yangından iş durmasına, hırsızlıktan iş kazasına, sağlıktan hayat sigortasına kadar çeşitli risklere karşı sigorta hizmeti vermeye başladıklarını açıkladı.
Konuyla ilgili olarak gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e bir açıklama yapan Yasemin Bozkurt. Çağırgan Sigorta’nın hizmetlerinden herkesin yararlanması çağrısında bulunarak şunları söyledi:
“Çağırgan Sigorta; yangından iş durmasına, hırsızlıktan iş kazasına, sağlıktan hayat sigortasına kadar çeşitli risklere karşı sizi, iş yerinizi, konutunuzu, aracınızı ve tüm değerlerinizi uluslararası sigortacılık anlayışı ile teminat altına almakta aracılık eder. Aynı zamanda risk yönetim hizmeti ile hasar olasılıklarını önceden belirleyerek alınacak önlemleri saptayıp, hasar riskinin asgariye inmesini sağlar. Hızlı ve eksiksiz hasar ödenmesi ile de yaşamınızdaki düzen ve gerekliliklerin kesintiye uğramamasını temin için azami çabayı gösterir. Bunların yanında her türlü sigorta ihtiyaçlarınız için bir danışmanlık görevini üstlenir. Sigorta sektöründe kalitenin nitelikli bir kadro ile sağlanabileceğini kabul eden ve buna uygun deneyimli, uzman, mesleki kurallara saygılı ve takım çalışmasına uyumlu bir ekip oluşturan Çağırgan Sigorta kurulduğu ilk günden itibaren farklı bir çizgi ve anlayış içerisinde potansiyel riske uygun fiyatlandırma çalışması yapan ve müşteri ihtiyacına göre danışmanlık hizmeti veren bir çalışma anlayışı ile hareket etmektedir.
MİSYON
“Çağırgan Sigorta olarak, gelişen sigorta sektörünün, gelişimini takip edip, müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kaliteli sigorta hizmeti sağlamaktadır.
VİZYON
“Çağırgan Sigorta olarak, sağlamakta olduğumuz sigorta hizmetinin en üst seviyede, kalite ve güven içermesini sağlayarak, müşterinin memnuniyetini üst seviyelere taşımayı amaçlamaktayız. Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan Çağırgan Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. Çağırgan Sigorta; yangın, oto kaza, oto dışı kaza ve sorumluluk, mühendislik ve nakliyat ve sağlık sigortası alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir. Bizler, sadece doğasına zarar vermeden fark yaratacağımıza emin olduğumuz alanlarda faaliyet gösteririz. Tüm enerjimizi insana ve doğaya odaklar ve aynen doğada olduğu gibi basit olanı, karmaşık olana tercih ederiz. Grup şirketlerimizin arasındaki farklılıklardan doğan fikirsel zenginliğin sağladığı geniş perspektif ve sistematik işbirliği, yenilikçi yaklaşımımızın temelini oluşturur. Bizler, her zaman mükemmeli hedefler, hatalarımızı açık yüreklilikle kabul eder ve değişimi cesaretlendiririz. Çağırgan olarak, eğitimden sağlığa, bilişimden gayrimenkul yatırımına, tüm faaliyet alanlarındaki yatırım gücümüzü çalışanımızın sinerjisinden almaya devam ediyoruz.
“Güven içerisinde bir gelecek için en uygun fiyatlar ile Kırşehir’in en geniş ürün yelpazesine sahip tam donanımlı ve devamlı gelişen şuan için 13 tane sigorta şirketi ile açılışını yapan Çağırgan Sigorta Kırşehirlinin hizmetine girmiştir.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .