Büyük kış indirimi başladı

Büyük kış indirimi başladı

13.01.2015

Cingöz Mağazaları’nda kışlık ürünlerde yüzde 50 indirim başladı…

KIRŞEHİR’DE seçkin markaları müşterilerine sunan Cingöz Mağazası, büyük kış indirimine girdi.

Her yıl şubat ayı başında yaptığı indirime bu sene kışın geç gelmesi dolayısıyla erken giren Cingöz Mağazası’nda yüzde 50 net indirim yapılacak.
Marka ürünlerin yer aldığı Cingöz Mağazası’nda bütün ürünlerde yüzde 50 indirime gidilirken, Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, hemşehrilerinin büyük indirimden yararlanmasını istedi.
Kışlık ürünlerde bütün markalarda ve özellikle erkek reyonundaki ürünlerin tamamında indirim uygulanacağını belirten Hüsamettin Öztürk, “Bu sezon biraz daha erken giriyoruz yüzde 50 indirime. Biz bayilik sistemli çalıştığımız için ikinci ayın başı gibi ilkbahar-yaz sezonunu açacağız. Bu nedenle kışın da biraz geç gelmesinden ve satışların istediğimiz geçmemesinden dolayı yüzde 50 net indirimlere giriyoruz. Hemen hemen özellikle erkek reyonunda bütün ürünlerin hepsini kapsıyor. Her şey Karaca’sından tut takım elbisesine varana kadar, genç pantolonlarından kot pantolonlarına, switlerden, kazaklardan, gömleklerden hepsinde yüzde 50 net indirime gideceğiz. Sattığımız ürünler hep marka ürünler olduğu için aynı şekilde büyükşehirlerde de aynı uygulama yapılıyor. Bizler de onlarla beraber yarış halindeyiz. Müşterilerimizin bunu çok iyi değerlendirmelerini istiyoruz. Bizim hedefimiz birinci ayın sonu ikinci ayın başı gibiydi indirime girmek, ama maalesef şartlar bunu gerektiriyor. Şu anda tam alışveriş yapma zamanı diyoruz. İstenilen şekilde ödem kolaylığı yapıyoruz. Bunu çok kıymetli müşterilerimize, halkımıza duyuruyoruz. Buyursunlar gelsinler değerlendirsinler, fırsattır bu” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .