Büyük kış indirimi başladı

Büyük kış indirimi başladı

02.03.2015

Kış sezonunun istediği gibi geçirilmesi esnafı, büyük kış indirimine yöneltti… Cingöz Mağazaları’nda seçkin, kaliteli ve marka kışlık ürünlerde büyük indirim sunuluyor…

KIRŞEHİR’DE bu sene giyim ve konfeksiyon mağazalarının satışlarında bir durgunluk yaşandı.

Kış mevsiminin geç gelmesinin yanı sıra az süreli etkili olması mağazalardaki satışları etkilerken, vatandaşların kredi kartlarıyla ihtiyaçlarını gidermeye çalışması da satışlara yansıdı.
Ülke genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de alışverişlerde çoğunluklu kredi kartı tercih ediliyor.
Kredi kartı ile alışverişlerin yoğunlaşması ile ödemelerde de genellikle asgari miktarın ödendiğini ve bu nedenle vatandaşın elinde nakit kalmadığını belirten Kırşehir Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, büyük kış indirimi yapacaklarını söyledi.
Cingöz Mağazaları’nda olduğu gibi Kırşehir’de birçok esnafın elinde kışlık ürünlerin kaldığını belirten Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, Pazartesi günü itibariyle kış indirimini başlatacaklarını söyledi.

Hüsamettin öztürk copy
Cingöz Mağazaları sahibi Hüsamettin Öztürk, “Bilindiği gibi çok az kış oldu. Dolayısıyla herkesin elinde kışlık ürünler var. Şu anda biz de tekleme ürünlerde, kaşmir ürünlerinde, kabanlarda 49’a kadar düştü. Sezon ürünlerinde de yine hesaplı aldığımız firmalar var. Onlarda da Pazartesi’den itibaren 3 tane Altın Yıldız pantolonunu net 99 liraya satış yapacağız. Altın Yıldız pantolonunun tanesi 150-200 lira arasıdır ve garantili ürünlerdir. Amaç hem hareketliliği sağlamak, hem alışverişin yoğunlaşmasını sağlamak. Müşterilerimize her tülü taksit imkanını sağlayacağız. Hem müşteriler, hem biz memnun olarak satışımızı devam ettirmek istiyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .