Bunalıma giren genç intihar etti

Bunalıma giren genç intihar etti

12.07.2017

Şehrimiz Yenice Mahallesi. Mermerler Caddesi’nde oturan 38 yaşındaki bir kişi henüz belirlenemeyen bir nedenle geçirdiği bunalım sonucu intihar ederek yaşamına son verdi. Edinilen bilgiye göre, olay Yenice Mahallesinde bulunan Saray Apartmanı bodrum katında meydana geldi. Gece eve gelmeyen ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 38 yaşında ve bekar olan R.E.S., ailesi ile oturduğu ikametin bodrum katında […]

Şehrimiz Yenice Mahallesi. Mermerler Caddesi’nde oturan 38 yaşındaki bir kişi henüz belirlenemeyen bir nedenle geçirdiği bunalım sonucu intihar ederek yaşamına son verdi.
Edinilen bilgiye göre, olay Yenice Mahallesinde bulunan Saray Apartmanı bodrum katında meydana geldi. Gece eve gelmeyen ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 38 yaşında ve bekar olan R.E.S., ailesi ile oturduğu ikametin bodrum katında kendini evden aldığı sanılan çarşafla astı.
Ailesinin durumu polise bildirmesi üzerine olay yerinde yapılan ilk çalışmada şahsın gece geç saatlerinde girdiği bunalım sonrası intihar ettiği belirlenirken, R.E.S.’nin bir dönem Kahramanmaraş’ta kepçe operatörü olarak çalıştığı ve nişanlısından ayrıldıktan sonra ise bunalıma girdiği iddia edilirken, ailesi R.E.S.’nin tedavi için aldığı ilaçları uzun süredir kullanmadığını söyledi.
R.E.S.’nin cesedi ön otopsi için Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .