BÜLENT SUNGUR’DAN KIRŞEHİRSPOR’A 100 BİN LİRA

BÜLENT SUNGUR’DAN KIRŞEHİRSPOR’A 100 BİN LİRA

15.07.2017

İşte Kırşehir’i sevmek böyle olur
BÜLENT SUNGUR’DAN KIRŞEHİRSPOR’A 100 BİN LİRA

Ankara’daki hayırsever işadamı hemşehrilerimizden olan ve Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkanı olan Bülent Sungur, bu sezon BAL’da mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’a 100 bin lira yardımda bulunarak Kırşehir ve Kırşehirspor sevgisini bir kez daha gösterdi.Ankara ve Kırşehir’deki çalışmalarıyla ilgili görüş ve düşüncelerini gazetemiz Genel yayın Koordinatörü Salih Güner’e aktaran Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Sungur, Kırşehirspor’un daha üst liglerde oynaması için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade etti.“Kırşehir için 100 bin lira helal olsun” diyen Bülent Sungur, Kırşehir’de yeni oluşturulacak yönetim kurulunun her zamanın yanında ve destekçisi olacaklarını da ifade etti.

TARAFTARLARDAN TEŞEKKÜR

Kırşehir’i yıllarca 2. ve 3. Lig’de başarıyla temsil ettikten sonra son yıllarda içinde düştüğü maddi sıkıntılar nedeniyle BAL’da mücadele eden Kırşehirspor’un bu sezon şampiyon olarak mutlaka 3. Lig’e çıkacağını belirten yeşil-beyazlı ekibin taraftarları, yeni oluşuma ilk maddi desteği veren hayırsever işadamı hemşehrimiz Bülent Sungur’a teşekkür ettiler.

Geçtiğimiz hafta Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ve  İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararları heyecanla ve sevinçle değerlendiren Kırşehirspor taraftarları bu konuda şunları söylediler:

“Yıllardır profesyonel özlemi çeken Kırşehir’de bu özlemin bu yıl dineceğine inanıyoruz. Valimiz, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız bir araya gelerek önemli kararlar almış ve bunları uygulamaya koymuşlardır. Güçlü bir yönetim kurulunun oluşturularak, kaliteli futbolcular transfer edilerek şampiyonluğa oynayacak bir Kırşehirspor oluşturulacağı inancındayız. Bunun için de sadece il yöneticilerimizin değil, Kırşehirli tüm işadamı ve sanayicilerimizin de maddi ve manevi desteğine ihtiyacımızın olduğu ortadadır. Kırşehir’den daha küçük il ve ilçelerin Süper Lig’de, 1. ve 2. Lig’de, 3. Lig’de profesyonel takımları başarıdan başarıya koşarken, illerinin adını duyururken, Kırşehirspor’un amatör ligde yerlerde sürünmesini içimize sindiremiyoruz. Bu durumu gören Valimiz Necati Şentürk, Milletvekillerimiz Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanımız Mustafa Kendirli ve İl Genel Meclisi Başkanımız Barbaros Dulkadiroğlu yeni sezon öncesi yeni bir oluşuma giderek  takımımıza sahip çıkmışlardır. Kendilerine minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. İl yöneticilerimiz güçlü ve şampiyonluğa oynayacak bir kadro ve ekip kurmak için kolları sıvarken, Ankara’daki Kırşehirli yatırımcı işadamı hemşehrilerimizden Bülent Sungur bunun ilk güzel örneğini herkese göstermiş ve 100 bin lira maddi destekte bulunmuştur. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu örnek davranışın Kırşehir’deki tüm sanayici ve işadamlarımız ile Ankara ve İstanbul’daki hemşehrilerimize de örnek olmasını diliyoruz” dediler. (HABER: SALİH GÜNER) 



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .