“Bu ligte Kırşehir’i başarıyla temsil edeceğiz”

“Bu ligte Kırşehir’i başarıyla temsil edeceğiz”

06.08.2018

Başkan Veli Şahin, takımının son durumunu değerlendirdi “Bu ligte Kırşehir’i başarıyla temsil edeceğiz” Kocaeli Kartepe’de ikinci etap kamp çalışmalarını değerlendiren Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, bu ligte Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmekten başka bir hedef ve düşünceleri olmadığını söyledi. Teknik heyetin ve futbolcuların lige hazır olmak için yoğun bir çalışma içinde olduklarını anlatan […]

Başkan Veli Şahin, takımının son durumunu değerlendirdi

“Bu ligte Kırşehir’i başarıyla temsil edeceğiz”

Kocaeli Kartepe’de ikinci etap kamp çalışmalarını değerlendiren Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, bu ligte Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmekten başka bir hedef ve düşünceleri olmadığını söyledi.
Teknik heyetin ve futbolcuların lige hazır olmak için yoğun bir çalışma içinde olduklarını anlatan Başkan Veli Şahin, “12 gün süren Kartepe kampımız tamamlandı. Teknik heyetimiz burada 5 hazırlık maçı yaparak eksikliklerini ve sıkıntılarını gördü. Bunları gidermek için gerekli çalışmaları yapacak. Bayrama kadar çalışmalarını Kırşehir’de sürdürecek olan takımımız 12 Ağustos’ta 2. Lig ekiplerinden Niğde Belediyespor’la da bir hazırlık maçı yapacak. Tabi biz de sezon açılışı yaparak takımımızı taraftarlarımıza tanıtmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu ligte Kırşehir Belediyespor olarak bütün gücümüzü ortaya koyarak başarılı olacağız” dedi.
Başkan Veli Şahin, yeni sezona güçlü ve şampiyonluğa oynayan bir kadro kurmak için çaba harcarken, yeşil-beyazlı ekibin taraftarlarının da bu başarıda bir katkıları olması kombine bileti hazırlayarak satışa sunduklarını ifade ederek, “Biz 3. Lig’e hedefi olan bir takım kurarak başlamak istiyoruz. Genç, dinamik ve güçlü bir kadro ile içeride ve dışarıda herkesin gönlünü kazanacağı bir kadroyu en kısa sürede oluşturup, lig hazırlıklarına başlayacağız. Kırşehirspor’a gönül veren herkesi de kombine biletlerini alarak, takımımıza katkı sunmalarını bekliyoruz. Bir sezon için belirlediğimiz fiyatlar da oldukça ekonomik. Maraton tribün için 200 lira, öğrenci maraton için de 150 lira olacak. Tüm taraftarlarımıza ve Kırşehir Belediyespor’a gönül veren herkesi kombine biletlerini almaya, az da takımlarına maddi katkıda bulunmaya davet ediyorum” diye konuştu.
Başkan Veli Şahin, en kısa sürede teknik heyet ve futbolcularla Kırşehir basınını biraraya getireceklerini sözlerine ekledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .