“BU KENTE ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR”

“BU KENTE ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR”

13.07.2017

Kırşehirspor tribün lideri Halil Kurt:
“BU KENTE ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR”

Neşet Ertaş Taraftar Grubu Lideri Halil Kurt, Kırşehirspor’da yaşanan gelişmeleri olumlu bulduğunu ve bu kente artık şampiyonluğun yakışacağını açıkladı.
Kırşehirspor’un sahipsiz kalmaması için bir süre önce başkanlığa aday olan Halil Kurt, ardından Kırşehir il yöneticilerinin bir araya gelerek Kırşehirspor’da yeni bir süreci başlattıklarını ve bundan büyük mutluluk duyduklarını açıkladı.
Halil Kurt yaptığı açıklamada “Değerli Milletvekillerimiz Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Valimiz Necati Şentürk, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci, Esnaf Odası Başkanımız Bahamettin Öztürk, Ticaret Odası Başkanımız Selahattin Ekicioğlu önderliğinde toplanıp istişare yapılarak Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Veli Şahin Kırşehirspor’a Başkan, yani sorumlu olarak atanarak memleketimizi öksüz bırakmadıkları gibi yönetim listesinde çok sevilen adeta toplumun şeker abisi, hocası reisi ASKF Başkanı Kazım Kaya ile birlikte aktif özverili hedefe emin sağlıklı adımlar nezdinde şampiyonluğa koştuğumuzun müjdesini veriyoruz. Gün içerisindeki toplantıda müthiş bütçe oluşturularak esas yani net planlama yapılarak Salih Eken Hocamız raporları doğrultusunda nokta transferlere başlanmıştır. son olarak Bizler yani Kırşehirspor sevdalısı, kalbinde yaşayan taraftarlar olarak 12 adam güç birliği her daim Neşet Ertaş ve 40 Şehirliler Taraftar Grupları olarak takımımıza ölümüne destek vereceğiz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .