BU HAFTAKİ ATKILAR, ZİYA ANIL MEMİŞ’TEN…

BU HAFTAKİ ATKILAR, ZİYA ANIL MEMİŞ’TEN…

12.04.2019

KIRŞEHİR sporunu yaptığı haberlerle renk katan ve halkın gözü kulağı olan ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ takipçilerine atkı hediye etmeye devam ediyor. Her hafta bir sponsor bularak ‘Kırşehir Atkısız Kalmasın’ etiketiyle yola çıkan ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ bu hafta Kırşehir Belediyespor’un kendi sahasında oynayacağı Ofspor maçının skorunu doğru tahmin eden 5 taraftara ‘Kırşehir Belediyespor’ logolu atkılardan hediye edecek. […]

KIRŞEHİR sporunu yaptığı haberlerle renk katan ve halkın gözü kulağı olan ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ takipçilerine atkı hediye etmeye devam ediyor.
Her hafta bir sponsor bularak ‘Kırşehir Atkısız Kalmasın’ etiketiyle yola çıkan ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ bu hafta Kırşehir Belediyespor’un kendi sahasında oynayacağı Ofspor maçının skorunu doğru tahmin eden 5 taraftara ‘Kırşehir Belediyespor’ logolu atkılardan hediye edecek.
Kırşehir Maç Gazetesi Facebook- İnstagram sayfası genel yayın yönetmeni Salih Hançer, Kırşehir Belediyespor’un Ofspor ile Ahi Stadyumunda oynayacağı maçın skorunu doğru tahmin eden ilk 5 kişiye “Anıl Muhasebe adına Ziya Anıl Memiş” sponsorluğunda Kırşehir Belediyespor armalı atkı verileceğini söyledi.
Salih Hançer yaptığı açıklamalarda: “2010 yılında kurduğumuz ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ sayfasındaki yoğun ilgiden dolayı böyle bir yarışma düzenlediğini ve bu yarışma Kırşehir futboluna renk kattığını söyledi.
Hançer, ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ Facebook sayfasında her kesimde haberler var. İnşallah bu sene hedeflediğimiz şampiyonluğu alarak 2.lige çıkarız. Ben buradan Ziya Anıl Memiş beye çok teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
Salih Hançer son olarak ‘Kırşehir Maç Gazetesi’ sayfasında Kırşehir Belediyespor’un an ve an fotoğrafları, son dakika gelişmeleri ve Kırşehir’deki bütün spor organizasyonlarının sayfada yer aldığını söyledi.
Ziya Anıl Memiş yaptığı açıklamada “Kırşehir Belediyespor’un bu sezon şampiyon olmasını yürekten arzu ediyorum. Takımımızın başarılı olması için biz de her zaman üzerimize düşen destek ve katkıyı yapmaya hazırız. Yıllarca Türkiye liglerinde 2. ve 3. Lig’de başarıyla ilimizi en iyi şekilde temsil eden takımımızın bugün tekrar eksi günlerine geri dönüyor. Geçmiş yıllarda amatör kümede mücadele eden takımımız geçen sene elde ettiği başarının üstüne çıkarak bu senede 2.ligi zorluyor. Bu sezon 2.Lige çıkacağımıza inanıyorum. Bu nedenle bütün Kırşehirlilerin takımımıza ve yönetime sahip çıkması ve destek vermesi gerekiyor. Yeter ki Kırşehir’imiz bu sezonda şampiyon olup daha üst liglerde temsil edilsin. Kırşehir Belediyespor yönetiminin bu sezon güçlü bir takım kurmak için bütün imkânlarını seferber ettiğini görüyorum. Evimizde iki haftadır alamadığımız galibiyeti inşallah bu hafta oynayacağımız Osmaniyespor karşısında alır. Maçın skorunu bilecek taraftarlara şahsım ve firmam adına 5 adet atkı hediye edeceğim.” diye konuştu.
YARIŞMASINA KATILMA ŞARTLARI?
***Yarışmaya katılabilmek için Kırşehir Maç Gazetesi sayfasını beğenmek şart.
***Skoru doğru tahmin etse de sayfayı beğenmeyenlere atkı verilmiyor.
***Birden fazla yorum yapıp skor tahmin edenlerin ilk yaptığı yorum geçerli sayılıyor.
***Düzenlenen yorumlar ise dikkate alınmıyor.
***Kırşehir içinden kazanan takipçilere hediye atkı elden veriliyor.
***Şehir dışına gönderim de kargo ücreti sayfa yönetimine ait değil.
***Kazanan talihlilere hediye atkı maçın ertesi gününde veriliyor.
***Skoru söyleyen takipçilerimiz takım ismiyle yazması gerekiyor.
***Atkı yarışması sponsorlar nezdinde yapılacak.
((HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .