Boztepe’de kilitli parke atağı

Boztepe’de kilitli parke atağı

01.05.2015

BOZTEPE Belediyesi ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda kilit çalışmalarına start verdi. Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, en işlek caddesi olan Belediye Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Cengiztopel Caddesi ve Ömer Karaoğlanoğlu Caddesi’ni kapsayan kilitli parke taşı döşeme işinin tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Boztepe Belediye Başkanı, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin […]

BOZTEPE Belediyesi ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda kilit çalışmalarına start verdi.
Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, en işlek caddesi olan Belediye Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Cengiztopel Caddesi ve Ömer Karaoğlanoğlu Caddesi’ni kapsayan kilitli parke taşı döşeme işinin tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

boztepe 3 copy
Boztepe Belediye Başkanı, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ettiğini açıkladı.
Belediye Başkanı Ramazan Aydın, yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra Boztepe’nin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, “Bunun içinde ellimizde gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmaların aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, Boztepe halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

boztepe21 copy
Ayrıca yapım aşamasında, yolların bozuk olduğu dönemde ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yapım döneminde halkımızın göstermiş olduğu özveri ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiğini bildirerek, yapılan yolun ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .