Boztepe’de Hatipoğlu coşkusu

Boztepe’de Hatipoğlu coşkusu

27.01.2018

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Boztepe Belediyesi tarafından organize edilen “EL METİN” programında Boztepelilerle buluştu. Boztepe Spor Salonu’nda yapılan programda konuşan Belediye Başkanı Ramazan Aydın, “Böyle bir etkinliği ilçemizde yapmakla sevinç ve gurur duyuyorum. Güzel Boztepe’mizin bu tür etkinliklere her zaman ihtiyacı olduğunu biliyorum. İnşallah 3 ayda bir de bu tür etkinlikleri yapmayı planlıyorum. Boztepe’de hizmetleri […]

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Boztepe Belediyesi tarafından organize edilen “EL METİN” programında Boztepelilerle buluştu.
Boztepe Spor Salonu’nda yapılan programda konuşan Belediye Başkanı Ramazan Aydın, “Böyle bir etkinliği ilçemizde yapmakla sevinç ve gurur duyuyorum. Güzel Boztepe’mizin bu tür etkinliklere her zaman ihtiyacı olduğunu biliyorum. İnşallah 3 ayda bir de bu tür etkinlikleri yapmayı planlıyorum. Boztepe’de hizmetleri götürdüğümüz gibi, kültürel faaliyetlerde de bulunuyoruz. Hatipoğlu Hocamız sizlere inşallah muhteşem bir konferans verecektir. Herkese bol seyirler. Geldiğiniz için ilçe halkımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
Hatipoğlu ile Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Kemal Bacak, alkışlar arasında salona geldi.
Boztepe Spor Salonu’nda binlerce Boztepelinin katıldığı programda Peygamber efendimizin hayatı ve yaşam tarzı anlatıldı.
Program sonunda Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve Kaymakam Sedat Özdemir; Nihat Hatipoğlu’na çeşitli hediyeler verdi.
Hatipoğlu ve protokol üyeleri Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın’ın makamında bir süre sohbet etti.
(HABER: Beyhan BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .