Boztepe Hasat Festivali Pazar günü

Boztepe Hasat Festivali Pazar günü

23.08.2019

Boztepe Belediye Başkanı Takan 8. Boztepe Hasat Festivali’ne tüm hemşehrilerini beklediklerini söyledi… Boztepe Belediyesi’nin bu yıl sekizincisi düzenleyeceği Hasat Festivali Pazar günü Boztepe’de gerçekleştirilecek. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın katılacağı festivale, Kırşehir il protokolü, Kırşehir dernekleri başkan ve yöneticileri ile Boztepeliler katılacak. Amacı, Boztepe’deki birlik ve beraberliği daha da pekiştirmek, Boztepe’nin kültürünü, sanatını, tarım […]

Boztepe Belediye Başkanı Takan 8. Boztepe Hasat Festivali’ne tüm hemşehrilerini beklediklerini söyledi…

Boztepe Belediyesi’nin bu yıl sekizincisi düzenleyeceği Hasat Festivali Pazar günü Boztepe’de gerçekleştirilecek.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın katılacağı festivale, Kırşehir il protokolü, Kırşehir dernekleri başkan ve yöneticileri ile Boztepeliler katılacak.
Amacı, Boztepe’deki birlik ve beraberliği daha da pekiştirmek, Boztepe’nin kültürünü, sanatını, tarım ve hayvancılığını gelecek kuşaklara daha iyi aktarmak ve Boztepe’nin sorunlarının çözümü ve ilçeyi daha ileriye taşımak için yapılması gereken çalışmaları gündemde tutmak olan festival Pazar günü Saat 17.00’da Boztepe’de gerçekleşecek.
Geleneksel olarak yedi yıldır kutlanagelen festivale, Emel Taşçıoğlu, Mustafa Özarslan ve Umut Yoldaş sahne alacak, Fazıl Batı dans gösterisi sergileyecek.
Başkan Takan, Pazar günü düzenlenecek festivale tüm Kırşehirli hemşehrilerini beklediklerini belirtti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .