Boztepe Hasat Festivali bu Pazar

Boztepe Hasat Festivali bu Pazar

22.08.2019

Belediye Başkanı Hüseyin Takan festivale bütün Kırşehirlilerin davet etti… Boztepe Hasat Festivali bu Pazar Boztepe Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Hasat Festivali’nin sekizincisi Pazar günü Boztepe ilçemizde gerçekleştirilecek. Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’ın gazetemiz Kırşehir Çiğdem’e verdiği bilgiye göre festival Pazar günü Saat 17.00’da başlayacak. Festivale Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kırşehir il protokolü, Kırşehir […]

Belediye Başkanı Hüseyin Takan festivale bütün Kırşehirlilerin davet etti…

Boztepe Hasat Festivali bu Pazar

Boztepe Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Hasat Festivali’nin sekizincisi Pazar günü Boztepe ilçemizde gerçekleştirilecek.
Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’ın gazetemiz Kırşehir Çiğdem’e verdiği bilgiye göre festival Pazar günü Saat 17.00’da başlayacak.
Festivale Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kırşehir il protokolü, Kırşehir dernekleri başkan ve yöneticileri ile Boztepeliler katılacak. Belediye Başkanı Takan Festivale bütün Kırşehirlileri davet ederek şunları söyledi, “Boztepe Belediye’mizin 7 yıl önce başlattığı Hasat Festivali’mizin 8.sini düzenlemek bu sene bizlere nasip oldu. İnşallah biz de Boztepe’mize yakışır bir festival gerçekleştireceğiz.
Festivalimize Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başta olmak üzere Valimiz İbrahim Akın, Milletvekillerimiz Mustafa Kendirli ve Metin İlhan, Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, ilçe belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşu başkanları ve yöneticilerimizi davet ettik, inşallah aramızda olacaklardır.
Festivalimizin amacı Boztepe’deki birlik ve beraberliği daha da pekiştirmek, Boztepe’mizin kültürünü, sanatını, tarım ve hayvancılığını gelecek kuşaklara daha iyi aktarmaktır. Ayrıca tarım ve hayvancılık merkezi olan Boztepe’mizin sorunlarının çözümü ve ilçemizi daha ileriye taşımak için yapılması gereken çalışmaları gündemde tutmaktır.
7 yıldır düzenlenen Festivalimiz herkesi kucaklayacak, hiçbir siyasi amaç gütmeyecek, bir parti etkinliği değil kardeşliği artırma etkinliği olacaktır.
Festivalimizde, Emel Taşçıoğlu, Mustafa Özarslan ve Umut Yoldaş sahne alacak, Fazıl Batı dans gösterisi sergileyecek.
Pazar günü düzenleyeceğimiz festivalimizde bütün Boztepeli ve Kırşehirli hemşehrilerimizi aramızda görmekten onur duyacağız.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .