BORSA, KALİTE DENETİMİNDEN GEÇTİ

BORSA, KALİTE DENETİMİNDEN GEÇTİ

27.07.2017

KIRŞEHİR Ticaret Borsası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yapılan denetimi başarı ile tamamladı. Hafta sonu gerçekleştirilen denetim Türk Loydu Vakfı’nın yetkili uzmanı Oğuz Aksu tarafından yapıldı. Denetimde Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik ve ilgili personel hazır bulundu. Akşam saatlerine kadar süren denetimler sonucunda ISO 9001 belge yenileme sistemi başarılı bir şekilde tamamlanmış […]

KIRŞEHİR Ticaret Borsası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yapılan denetimi başarı ile tamamladı.
Hafta sonu gerçekleştirilen denetim Türk Loydu Vakfı’nın yetkili uzmanı Oğuz Aksu tarafından yapıldı.
Denetimde Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik ve ilgili personel hazır bulundu.
Akşam saatlerine kadar süren denetimler sonucunda ISO 9001 belge yenileme sistemi başarılı bir şekilde tamamlanmış oldu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Borsa Genel Sekreteri Battal Çelik, “2013 yılında bu sisteme dahil olduk ve o günden bu yana ISO 9001 belgemizi başarı ile devam ettirmekteyiz. Kalite sisteminin asıl amacı Üyelerine daha iyi hizmet vermektir. Bu anlamda aynı yıl içinde üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunabilmek amacı ile TOBB tarafından kurulan akreditasyon sistemine de dahil edildik ve akredite olmuştuk. Yine bu yıl Ağustos ayı içerisinde Akreditasyon denetimimiz olacak biz yine bu sistemde de başarılı olacağımızdan eminiz çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir. Personellerimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .