Boksörler Kırşehir için ringde

Boksörler Kırşehir için ringde

13.09.2017

Kırşehirli Boksörler Uluslararası turnuvaya katılıyor. 27 Ekim’de Antalya’da düzenlenecek olan Gençler Avrupa Şampiyonasının ön eleme ve 10-18 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 13 ayrı ülkenin katıldığı Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvasına Kırşehir’den Milli Boks Antrenörü olan Reşit Şahin’in başarıya doymayan iki oğlu ve bir sporcusu çağrıldı. Genç yaşta başarıya doymayan Milli Boks Antrenörü Mehmet […]

Kırşehirli Boksörler Uluslararası turnuvaya katılıyor.
27 Ekim’de Antalya’da düzenlenecek olan Gençler Avrupa Şampiyonasının ön eleme ve 10-18 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak 13 ayrı ülkenin katıldığı Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvasına Kırşehir’den Milli Boks Antrenörü olan Reşit Şahin’in başarıya doymayan iki oğlu ve bir sporcusu çağrıldı.
Genç yaşta başarıya doymayan Milli Boks Antrenörü Mehmet Ali Can Şahin ve birçok kez Türkiye Şampiyonlukları olan 60 kg Arafat Şahin ve 75 kg Mustafa Dağdeviren katılarak Kırşehir’i temsil edecekler.
Kendilerine her konuda destek olanlara teşekkür ettiklerini belirten Mehmet Ali Can Şahin; “Kırşehir’de boksun gelişmesi için bizlere destek ilan değerli İl Müdürümüz Emre Aslan ve Spor Şube Müdürümüz Rıfat Beyazıt’a sonsuz teşekkür ediyorum. Müdürlerimiz sayesinde bu turnuvaya hazırlandık ve bizlere güvenerek böylesine bir büyük turnuvaya katılıyoruz. Bizde bizlere güvenenleri mahcup etmeyerek inşallah turnuvada madalyalarla döneceğiz” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .