BİL Kolejlerinin bursluluk sınavına rekor katılım

BİL Kolejlerinin bursluluk sınavına rekor katılım

06.03.2018

Kırşehir Bil Kolejleri “Okula Kabul ve Bursluluk” sınavına yoğun ilgi gösterildi ve rekor bir katılımla gerçekleştirildi. Kırşehir Bil Kolejlerinde 3-4 Mart tarihinde düzenlenen okula kabul ve bursluluk sınavına dört oturumda toplam 6 bin 243 öğrenci katıldı. Kırşehir Bil Kolejleri Kurucusu Fatih Yıldırım, Genel Müdür Mustafa Çelik “Okula Kabul ve Bursluluk” sınavına büyük ilgi gösterilmesinden dolayı […]

Kırşehir Bil Kolejleri “Okula Kabul ve Bursluluk” sınavına yoğun ilgi gösterildi ve rekor bir katılımla gerçekleştirildi.
Kırşehir Bil Kolejlerinde 3-4 Mart tarihinde düzenlenen okula kabul ve bursluluk sınavına dört oturumda toplam 6 bin 243 öğrenci katıldı.
Kırşehir Bil Kolejleri Kurucusu Fatih Yıldırım, Genel Müdür Mustafa Çelik “Okula Kabul ve Bursluluk” sınavına büyük ilgi gösterilmesinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek “Kırşehir’deki tüm okullarımız çalışanları olarak, şehrimizden ve çevre illerden gelerek sınavımıza katılan öğrencilerimiz ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Eğitimde marka kent olan Kırşehir’imize böylesine son derece modern ve akademik anlamda da yapılan tüm sınavlarda il birincisi olan Bil Kolejlerini kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kırşehir Bil Kolejleri Kampüsünde gerçekleştirilen ve 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8., 9.,10. ve 11. Sınıf öğrencilerinin katıldığı Sınav sonucunda dereceye giren öğrenciler yüzde yüzden, yüzde ona kadar burs kazanabilecekler” dediler.
“Kırşehir Bil Kolejleri”nin eğitimin güvenilir adresi olduğunu da belirten Yıldırım ve Çelik, Eğitimde marka kent olan Kırşehir’de ”Köklü geçmişten, Aydınlık geleceğe” parolasıyla Ankara-Kayseri Anayolu üzerinde modern ve donanımlı bir Eğitim Kampüsü ile hizmet veren BİL Okulları’nın eğitimdeki başarı çıtasını daha üst noktalara çıkarmakta kararlı olduğunu ifade ederek şunları söylediler:
“Kırşehir’de eğitim kalitesi çok yüksek. Bil Okullarımızın da eğitim kalitesi yüksek olduğundan bu kaliteyi bozmadan ilerleyen dönemlere taşımak istiyoruz. Okullardaki hocalarımızda gece gündüz demeden öğrencilerimiz için neler yapabiliriz onları konuşuyor ve icraata geçirmeye çalışıyoruz. Kırşehir’in en iyi hocaları ile çalışıyoruz. Geleceğe güvenle yetişen nesiller yetiştirmeye çalışıyoruz. Velilerimiz Kırşehir-Mucur Karayolu üzerinde kurulan BİL Koleji’nde çocuklarının iyi bir eğitim alması ve geleceğe güvenle bakan, kendi ayakları üstünde duran evlatlarının olmasını istiyorlar. Bil Okullarına da bazı illerden öğrenciler geliyor. Eğitim kalitemizi araştıran veliler, çocuklarını bizim kurumumuza yazdırıyorlar. Bu da okulumuzdaki başarılı eğitimin bir kanıtıdır. İnşallah yeni eğitim ve öğretim yılında da başarılarımızı arttırarak devam ettireceğiz.” (HABER: MUALLA CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .