BİL KOLEJİ’NİN AÇILIŞI BUGÜN

BİL KOLEJİ’NİN AÇILIŞI BUGÜN

25.04.2018

Açılış törenine Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz da katılacak BİL KOLEJİ’NİN AÇILIŞI BUGÜN Kırşehir-Kayseri Karayolu 8. Kilometre üzerindeki büyük bir kampus içinde yaptırılarak eğitim ve öğretime başlayan BİL Koleji’nin açılışı bugün Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın da katılacağı bir görenle gerçekleştirilecek. Kırşehir BİL Koleji Kurucusu Fatih Yıldırım ile Genel Müdürü Mustafa Çelik, Dünya “İnovasyon Okulu” […]

Açılış törenine Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz da katılacak

BİL KOLEJİ’NİN AÇILIŞI BUGÜN

Kırşehir-Kayseri Karayolu 8. Kilometre üzerindeki büyük bir kampus içinde yaptırılarak eğitim ve öğretime başlayan BİL Koleji’nin açılışı bugün Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın da katılacağı bir görenle gerçekleştirilecek.
Kırşehir BİL Koleji Kurucusu Fatih Yıldırım ile Genel Müdürü Mustafa Çelik, Dünya “İnovasyon Okulu” vizyonu ile ülkemizin aydınlık geleceği için tasarlanan ve bünyesinde 6 okul bulunduran BİL Koleji Kırşehir Kampüsü’nün açılış töreninin saat 12.00’de yapılacak törenle gerçekleştirileceğini açıkladılar.
Açılış töreninin ardından konuklara yemek ikram edilecek ve saat 14.00-17.00 arasında Grup BİL bir konser sunacak.
Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz ve BİL Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Aydın, Kırşehir Milletvekilleri Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya’nın da katılı ile yapılacak açılış törenine bütün Kırşehirliler davet edildi.
Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz’ın BİL Koleji’nin açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilecek İl Milli Eğitim Şurası’na katılması bekleniyor. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .