BESYO HAZIRLIK KURSU ÇALIŞMALARI TAM HIZLA DEVAM EDİYOR

BESYO HAZIRLIK KURSU ÇALIŞMALARI TAM HIZLA DEVAM EDİYOR

28.05.2015

Kırşehir’in en iyi Beden Eğitimine hazırlayan grup olan Performans BESYO hazırlık çalışmaları öğrencilerden yoğun talep görüyor

DSC_0005 copy

KIRŞEHİR’DE 13 yıldır öğrencileri eğitim hayatına hazırlayan ve yeteneklerin keşfedilmesinin yanı sıra geliştirilmesini sağlayan Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı antrenmanları yoğun bir şekilde devam ediyor.
13 yıldır Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Askeriye, Polis Meslek Eğitim Merkezi ve spor liselerine öğrenci hazırlayan Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu, antrenmanları devam ediyor.
Haftanın 6 günü atletizm, kuvvet, koordinasyon ve diğer branşlarda çalışmalarına devam eden Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu’nda özel yetenek sınavlarından performans beden eğitimi de önemli işler yapıyor.
Kırşehir gençlerinin beden eğitimi öğretmeni, antrenör, polis, astsubay ve subay olarak ülkemize hizmet eden bireyler kazandırarak çok önemli işler yapan Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu, Kırşehir’in çocuklarının çeşitli illerde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, polis ve askeriyede görev yapabilmelerini sağlamanın gururunu yaşıyor, yaşatıyor.
Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu’nun eğitimleriyle ülkemizin dört bir yanında Kırşehirli gençlerin devlet hizmetinde yer almalarının sağlanmasının ilimiz Kırşehir açısından önemli bir kazanım olduğu değerlendirilirken, Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu yetkilileri tarafından yapılan açıklamada da, “4-5 ay zorlu bir süreç bizleri bekliyor. Umarım güzel bir çalışma dönemi geçirir, başarılı oluruz. Kazandırdığımız öğrencilerimizin kendini geliştirerek Milli Takım’da görev almaları ve başarılı olmaları bizleri gururlandırıyor” denildi.
Performans BESYO hazırlık grubu çalışmalarına son sürat devam ediyor. Daha önce Ahi Stadı’nda ve Kırşehir Lisesi’nde çalışmalarına tam gaz devam eden Performans grubu önceki gün Kırşehir Kalesi’nde antrenman yaptı.
Kırşehir Kalesi’nde ısınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra yüz metre koşuları ile devam etti
Yüz metre koşularının ardından tepe merdiven çalışmasıyla antrenman sona erdi.
Kırşehir Kalesi’nde yapılan antrenmanda öğrencilerin istekli görüntü çizmeleri antrenör Adem Doğan ve yardımcı antrenörümüz Mesut pehlivan’ı memnun etti.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

ferhat taş

ben besyo ya hazirlanmak istiyorum puanim 210 yardimci olurmusunuz numaram 05412391086

02.04.2017, 12:34

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .