Besle kargayı oysun gözünü!

Besle kargayı oysun gözünü!

02.10.2017

Türkiye’yi bölüp, parçalayarak yeni bir devlet kurmak isteyenlerin olduğunu her devirde ne acı ki Türk Milleti görmüştür. Cumhuriyetin ilanından iki yıl sonra Şeyh Said isyanları, 1937’den sonra da Seyit Rıza İsyanlarını bugün ne yazık ki 40 yıla yakındır PKK denen bölücü vatan hainlerinin başkaldırdığını görüyoruz. Bu PKK denen bölücü örgütü önce kendi ırkına ihanet edip, […]

Türkiye’yi bölüp, parçalayarak yeni bir devlet kurmak isteyenlerin olduğunu her devirde ne acı ki Türk Milleti görmüştür.
Cumhuriyetin ilanından iki yıl sonra Şeyh Said isyanları, 1937’den sonra da Seyit Rıza İsyanlarını bugün ne yazık ki 40 yıla yakındır PKK denen bölücü vatan hainlerinin başkaldırdığını görüyoruz.
Bu PKK denen bölücü örgütü önce kendi ırkına ihanet edip, Kürtlerden binlercesini katletti, öldürdü.
PKK’nın bu başkaldırmalarından ya da terör eylemlerinden binlerce kahraman Türk evladını şehit verdik. Kırşehir’in bile cadde ve sokaklarına bu hainlerin şehit ettiği asker ve polislerimizin kahraman isimlerini verdik.
Bütün bunlar alenen yaşanırken bir de Kuzey Irak’ın kirli Peşmerge ağası Mesut Barzani denen hain ve bölücü adam sözde Kürt devleti kurmak için önce hayali referandum yaptı, şimdi de paçavra bayrağını astı.
Bu Mesut Barzani denen kirli adamın babası Molla Mustafa Barzani de Cumhuriyet’in ilânından önce de, sonra da yani ölünceye kadar Türkiye’ye karşı sinsi ve kalleş emellerde bulunmuş, her defasında Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerince bertaraf edilmişti.
Şimdi bu hainlerin devamı olan peşmerge başı, kirli Mesut Barzani, Türkiye’yi bölmek, Diyarbakır’dan itibaren pek çok Güneydoğu illerini kendi kuracağı Kürt Devleti’nin haritası içinde gösteriyor.
Bu hain Peşmerge başı Mesut Barazi’yi geçtiğimiz yıllarda Kürt sanatçı Şivan Perver, İbrahim Tatlıses ile birlikte “megri megri” diye tempo tutup ağırlanmamış mıydı?
Yine Barzani son olarak bu yıl yapılan referandum öncesi Türkiye’ye gelmiş kırmızı halılarla karşılanıp uğurlanmamış mıydı?
İşte buna derler, “besle kargayı, oysun gözünü!”
Vatan haini, kirli Mesut Barzani işte Türkiye’ye böyle babası gibi Mulla Mustafa Barzani gibi ihanet etti. Sonucu nasıl olur bilemiyoruz.
*ŞEVKET GÜNER

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .