“Ben Suçlu” tiyatro oyunu bugün sahnelenecek

“Ben Suçlu” tiyatro oyunu bugün sahnelenecek

25.04.2015

Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şubesi Kırşehirlileri tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor…

Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şubesi, Kırşehirlileri tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şubesi’nin kültürel etkinlikleri kapsamında Derin Sahne Tiyatro Ekibi bugün Kırşehir’de sahne alacak.

Mart ayında da yine Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şubesi’nin davetiyle çocuklar için Süt Arkadaşım, yetişkinler için de Aşk Grevi adlı tiyatro oyununu sahneleyen ve büyük beğeni toplayan İzmir Derin Sahne Tiyatro Topluluğu bugün de Ben Suçlu adlı tiyatro eseriyle ilimizde sahne alacak.

Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça’dan edinilen bilgiye göre, Derin Sahne Tiyatro Ekibi, bugün iki seans olarak saat 18.00 ve saat 20.00’de Ben Suçlu adlı oyunla Kültür Müdürlüğü Salonu’nda tiyatro severlerle buluşacak.

Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça, Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Kırşehir Şubesi’nin kültürel etkinlikleri kapsamında tiyatro severlerle buluşturulacak “Ben Suçlu” oyununa tüm Kırşehir halkının davetli olduğunu bildirirken, “Tüm suçlular suçlu mudur tarih süzgecinde” üst başlığıyla sunulacak ‘Ben Suçlu’ adlı tiyatro eserinde; çeşitli tarihi kesitlerde, bireysel ve toplumsal davranışlar irdeleniyor. Dünya ve ülkemiz tarihinde önemli yer tutan bazı olay ve olgulardan kısa pasajlar sunulan oyunda; toplumların din, bilim, siyaset, gelenek ve göreneklere bakış açıları dramatik bir şekilde ele alınıyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .